Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos lány - Szűz fiú. Hozzáértő...

Kos lány - Szűz fiú. Hozzáértők, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én kos vagyok, oroszlán aszcendenssel, ő szűz. Az aszcendensét nem tudom, de biztosan olyan jegy, ami a szűzzel alig fér meg, esetleg valami tűz jegy, mert abszolút nem illik rá a szűzre adott jellemzés, maximum annyiban h sértődékeny.

Nem hiszek az ilyen összetákolt párhoroszkópokban a netről :S Aki tud valami, mondja bátran. Valami véleményt, vagy jellemzőt :)


2011. ápr. 16. 23:27
 1/5 anonim válasza:
89%
Lehet a válasz nem lesz jó, de én azért leírom. Én szűz lány vagyok, kos a párom. Örök hadban állunk, mindenen össze bírunk veszni, főleg apróságokon és egyikőnk sem ismeri el a másik igazát. A szűz csak papíron olyan szűzies, magamból kiindulva, mindig észérvekkel akarok valakit meggyőzni, de a kost nem nagyon lehet, mert ő is erőszakosan ragaszkodik az igazához. Ütköző lehet még, hogy a kos indulatos és ami a szívén az a száján, a szűz pedig sértődékeny. Nehéz kapcsolat ez, sok sok civakodással, mert két erős személyiség, mondhatom talán hogy a logika (szűz) az akarattal (kos) áll szemben. De lehet jó a kapcsolat, ha mindketten visszavesztek az indulatokból és makacsságból.
2011. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokkal többet számít a napjegyen (hogy ő szűz, te meg oroszlán) kívül a többi része a horoszkópnak, pl. a holdjegy, ascendens. A szűz és a tüzes jegyek tényleg nem illenek össze, ha csak ezt kellene nézni.

a horitok TÖBBI RÉSZE biztosan harmonizál.

2011. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg oroszlán lány vagyok (abszolút egoista) a pasim szűz (már elvettem neki XD). És a mai napig együtt vagyunk, pedig a horoszkópunk szerint, meg még barátok is alig lehetnénk. (bár itt már 5 párról is hallottam akik szintén szűz-oroszlán)


Amit tanácsolok: kommunikáljatok! Nálunk is vannak súrlódások, de azt megdumáljuk! Utána szent a béke. És őrült jó csapatot alkotunk. Már ismerjük a másikat, és tudjuk ki miben erős és miben gyenge. Úgy idomultunk, hogy ami belőlem hiányzik az neki megvan és fordítva. Most már kiegészítjük egymást. És felül tudunk kerekedni a saját kis hülyeségünkön.


Szóval ,a horoszkóp számomra egy hitelt nem éremlő iromány ilyen szempontból. Hogy mennyire illetek össze az csak rajtatok múlik. Ha képesek vagytok csapatként egységet alkotni és felülkerekedni magatokon (vagy pedig néha figyelmeztetni a másikat, hogy hékás! ez nem így van!) akkor működőképes lesz.


Tapasztalat.


21/L

2011. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen az a "netről összetákolt" iromány...?Ha van ilyen, azt biztos nem asztrológus teszi.:) Minden ember másképp éli meg saját -mondjuk Oroszlán stb -tulajdonságait. Olyan végképp nincs, hogy valaki asztrológiailag még barát stb. sem lehetne távolról sem. Mindenki önmaga teljesíti ki-vagy épp korlátozza-önmagát. Azért kerültetek egymás mellé, mert egy az utatok valameddig. Ha asztrológia rovatban tetted fel a kérdést, akkor minimum az adekvát válasz. A tévedés: A Szűzre nem jellemző a sértődékenység. Miután egy jellemrajz megadása még asztrológiai szempontból is bonyolult, ezért az általad feltüntetett nap jegy és ascedens megadása édeskevés a korrekt válaszhoz.
2011. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két igencsak ellentétes karakter, de ha legalább egy közös pontot találnak, akkor egész jól kiegészítik egymást. A Kos a világot akarja megváltani, a Szűz megteremti hozzá a reális alapokat. S ha a Szűz szemérmes visszafogottságát fel tudja oldani, akkor a szerelemben is olyan tökéletes összhang jöhet létre kettőjük között, hogy a Kos még a kalandozásról is megfeledkezik. Ha viszont nem sikerül megtalálni a lelkéhez a kulcsot, akkor bizony a hálószobája ajtaját se nyithatja ki. Eleinte Szűznek kifejezetten imponál a Kos tettrekészsége, aktivitása, később épp ezek a tulajdonságai idegesítik. Abban pedig kár is reménykednie, hogy sikerül a párját megváltoztatni, higgadtságra, meggondoltságra szoktatni. A tüzes Kos a földjegyű Szüzet ridegnek, érzéketlennek tartja, és inkább odébbáll, mint hogy „hozzá hűljön”. De ha a kapcsolat kezdetén a Szűz annyira szerelmes, hogy képes engedni az elveiből, akkor átvehet a Kos forróságából és felmelegedhet mellette. Ha hajlandó hozzá igazítani az életét, akkor egész jó párost alkothatnak.
2011. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!