Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak (nő) és skorpió (férfi)...

Halak (nő) és skorpió (férfi) egymáshoz illő páros? A két tűz nem túl sok egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
A második férjem skorpió volt, én halak. 1 évig sem bírtuk egymás mellett.
2011. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a halak vízes jegy a skorpió ugyanúgy?hol a két tűz?

amúgy eltapos mint az állat.ez a két jegy nagyon vonzódik egymáshoz...de nemtom. elleszel nyomva.

2011. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó párosítás: a halaknak van egy fajta megérzése szinte mindenben, bár nem rejti véka alá azt amit gondol vagy ami a véleménye, a skorpió pedig jó emberismerő képességgel rendelkezik, nem lehet becsapni, mert neki is van egy fajta megérzése a másikról-másikkal kapcsolatban.A skorpió nem tűz elemű csillagjegy, hanem inkább víz ő is.És ha lehet így fogalmazni, akkor a két víz elemű jegy akár még össze is csaphat mint két háborgó "tenger"- erre is érdemes odafigyelni, hogy legyenek kompromisszumok.
2011. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a tüzet a vérmességre értettem...
2011. ápr. 24. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
A Halak nem is tüzes jegy (mondjuk a Skorpió sem az) és nem is társítják a tüzes vérmérséklettel.
2011. ápr. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

maximum szenvedélyes lehet és törtető..vagy esetleg még temperamentumos.. de tüzes a vérmessége!?? hát ezt sem hallottam még senkitől.de szerintem ha tetszik neked és jól érzitek magatokat egymással, akkor ne ez határozza meg hogy ki milyen csillagjegyben született.Én oroszlán vagyok, a párom skorpió..: na ez már ellentétes jegyek találkozása, és ha erre hallgatnék, akkor még ma sem lenne párom :D

Igazi tűz-víz ellentétes emberek vagyunk a párommal, másképp látunk dolgokat és más a véleményünk, de sokmindenben kiegészítjük a másikat és vannak dolgok amikben erősítjük is egymást!Több mint egy éve!

2011. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
velünk meg az a baj, hogy nagyon hirtelen kapjuk fel a vizet.a tűzt így értsétek, boccs a rossz megfogalmazásért.
2011. ápr. 25. 19:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mély érzésű, odaadó társat kap a Skorpió a Halak személyében, aki igyekszik kitalálni kedvese gondolatát is. Cserébe őszinte szeretetet vár. Ezt általában meg is kapja, sok-sok erotikával fűszerezve. A Skorpiót szinte mindenki túl szigorúnak, érzéketlennek tartja, a Halak azonban ráérez a zord külső mögött rejlő érzékeny, mi több, érzéki lélekre, és meg is akarja hódítani. A szex, az erotika az a terület, ahol rögtön megtalálják az egymáshoz vezető utat. A Skorpió határozottsága, konok elszántsága imponál a Halaknak, és mindent megtesz, hogy békés, nyugodt hátteret teremtsen kedvesének, ahol szerelem várja a mindennapos harcok után. S mert mindketten vonzódnak a misztikumhoz, akkor is nagyszerűen megértik egymást, ha éppen nem a hálószobában vannak. Egyetlen veszélye van csak ennek a kapcsolatnak: egyszer csak unalomba fullad. Mert bár a Skorpió eleinte élvezi ezt a kényeztetést, később egyre inkább vágyik az izgalomra és titkos randevúkba menekül az aranykalitka szorításából. Amit persze a párja azonnal megérez, és jön a vég nélküli duzzogás.
2011. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, nekem is ez a tapasztalatom. Én Halak nő vagyok, a kedvesem Skorpió férfi. Értem a "tűz" jelződet. Bár én nem vagyok sértődékeny típus, nekem is és a kedvesnek is néha nem árt befogni a szánkat. Amúgy a Skorpióban van tűz, mert a Plútó a bolygója, úgyhogy a víz mellett ő tűzes is. Az ágyban tényleg minden varázslatos és ha figyeltek egymásra, valóban megérzitek mit akar a másik az ágyon kívül is. És veszekedés után sem kellenek majd szavak, mert elég lesz, ha egymás szemébe néztek. Viszont 1 jó tanács. A Halak ne szolgáltassa ki teljesen magát a Skorpió akaratának, higgye el, attól még nem fogja elhagyni, mert nemet mond. Ne pukkadozzon, mert ezzel csak olajat tesz a tűzre, és ne hazudjon a Skorpiónak, mert az úgyis megérzi. A Skorpió pedig ne a Halakon köszörűlje éles nyelvét, ne egye meg reggelire, ne féltékenykedjen és ne nevesse ki a Halak érzékeny lelkét.

Amúgy az aszcendens is sokat számít. Mert az mutatja meg, hogy milyennek mutatja magát a környezete számára. És előfordul, hogy sokkal keményebbnek mutatkozik az ember, mint valójában. De szerintem ez egy remek páros lehet, ha figyeltek a megérzéseitekre.

2011. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, látod, ezért nem szabad a napjegy kizárólagosságát nézni, mert teljesen félrevezet! Egy Halak napjegyű lehet igen indulatos, de ez nem a Halak tulajdonsága miatt van. És ha így van, komoly ellentétek feszülhetnek benned, hiszen a Halak akkor teljesíti ki önmagát, ha csendesebb, spirituális gondolkodású. Veszélye lehet, hogy elmenekül a problémák elől, de ha az asztrológiai képletében megerősítést kap a tettekre, nem fog így tenni. A Skorpió valóban víz elemhez tartozik, de az ősi asztrológia szerint a Mars uralma alatt áll-ma már a Plútó is vizsgálják-, így hatalmas energiái vannak. A víz elem miatt lehet igen zárt, erős gyógyító képességű is, de ha nem ezt az utat választja, romboló és hatalomvágyó embert is faraghat magából. Tehát: napjegy alapján nem válaszolható meg ez a kérdésed:)
2011. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!