Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent: ikrek csillagjegy,...

Mit jelent: ikrek csillagjegy, bika aszcendenssel?

Figyelt kérdés
nem tudom mit jelent azért kérdezem...
2011. máj. 15. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

a bika illik hozzád

Kezdetben a Bika nagyon szórakoztatónak tartja az Ikreket, örömmel kíséri a partikra és világjáró körútjaira, büszke rá, hogy a kedvese a társaság középpontja, mozgató rugója. De hamar kifárad a rengeteg lótás-futástól, és már inkább nyugalomra, otthoni lustálkodásra vágyik. Az Ikrek minden napra annyi programot zsúfol össze, amennyi a Bikának egy hétre is sok volna. Nem is megy el a párjával mindenhova, inkább otthon tesz-vesz, és közben azon dühöng, hogy kedvese biztosan megint flörtöl valakivel. A Bikát ilyenkor mardossa a féltékenység. Eleinte csöndesen elviseli a párja külön útjait, hiszen amíg az erotikus feszültség ott vibrál közöttük, addig mindig van miért megbocsátani. Az Ikrek változatosság utáni vágyát nagyszerűen kielégíti a Bika erotikában kimeríthetetlen fantáziája. De ha elmúlik vágy, nem igazán tudnak mit kezdeni egymással.

2011. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meglehetősen érzelemszegény típusú ember.
2011. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

aha...... ebből nem sokat értettem de biztos


és utolsó válaszoló: nem érzem magam "meglehetősen érzelemszegény típusú ember" -nek

2011. máj. 16. 14:02
 4/6 A kérdező kommentje:

az első válaszoló félre értelmezte a kérdésem...

nem párkapcsolatra gondoltam hanem arra h milyen ember az ilyen hogy a csillagjegye ikrek bika aszcendenssel...

2011. máj. 16. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Születésed pillanatában a Bika csillagkép volt a horizonton

Kb 4-5 óra körül születhettél.május 21 és június 21 között . Többet ebből nem lehet kihozni. Legfeljebb még annyit, hogy saját magadnak vagy a legfontosabb. Konokul ragaszkodol a saját elképzelésedhez. Aki meg akar valamiről győzni, ugyan csak fel kell kötni a fehérneműjét. Bár szerintem még akkor se tud, mert másnap már újra fújod a magad igazát. Anyagias vagy. Ezeket nem bántásnak szántam

2011. máj. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ!!!!!!!!!!
2011. máj. 19. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!