Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópom? Vízöntő,...

Mi a horoszkópom? Vízöntő, vagy Halak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségre volna szükségem, nem tudom mi a horoszkópom. Február 18.-án születtem, és valaki azt mondja,az még a Vízöntőbe tartozik, valaki határozottan állítja, az már a Halak jegyé. Bár a két jegy elég hasonló, azért mégsem mindegy. És engem mindig is érdekelt, mit jósolnak a csillagok. Így pedig bizonytalanul olvasgatom mindkettőt. Aki biztosat tud, az írjon! Köszönöm
2011. júl. 2. 20:28
1 2
 1/13 emolány ***** válasza:
Vízöntő.
2011. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hibrid.
2011. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Elvileg február 19-ig tart a vízöntő,én 18.-án születtem,de halaknak érzem magam. Akkor most mi vagyok?
2011. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Biztosat én sem tudok mondani, bár szerintem az még vízöntő.

Én Február 20-án születtem, ez is egy elég bizonytalan dátum :)

2011. júl. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te úgy öntöd a vizet, hogy halak úsznak benne.
2011. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nagyon szellemesek vagytok, de még nem sok értelmes választ kaptam...
2011. júl. 4. 11:23
 7/13 Zoliol válasza:
VÍZÖNTŐŐŐŐŐŐŐŐŐ mert febr 20-tól HALAK
2011. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Won ***** válasza:
Akik ennyire a két jegy hatátrán születtek, azokat az asztrológia is másképp kezeli. az asztrológusok azt állítják, hogy ők mindkét jegy jellemzőit magukon hordják.
2011. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy melyik évben születtél. Ha megírod, ki tudom nézni efemeridából, hogy azévben percre pontosan mikor volt a jegyváltás.
2011. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19-én este megy át a halakba ,szóval bizonyára vízöntő vagy.de nézd meg az aszcendensed is,meg a holdjegyed is,mert azok is számítanak.
2011. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!