Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hol tudok olvasni horoszkópot...

Hol tudok olvasni horoszkópot ami igazat is ír?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy napi szinten,ami jobban közelít a valósághoz mint pl. ami az újságokban van.


Tudtok linkelni?


2011. aug. 4. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

sehol

humbug

2011. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudok de csak priviben!
2011. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
miért?
2011. aug. 4. 09:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha hinni akarsz benne, mind igaz, ha nem hiszel, egyik se..
2011. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Gondolom azt úgy érti, hogy eltelik a napja és elolvassa hogy valóban úgy alakult-e.


Nálam már volt úgy, hogy tökre nem tudtam miért érzem úgy magam ahogy, és egy jó pár napig... pedig semmi okom nem volt rá. és mikor elolvastam akkor tök igaz volt a néhány nap elcsúszást leszámítva, és így megértettem mi volt az velem. az átlaghoz képest sokkal jobban éreztem magam és semmi nem volt úgy ami okot adott volna. Na meg persze érzékenyebb is részben. ez nem napi hanem egy kis dunaplázás újságban volt, Havi-ban írták meg, volt a többi napi-ra íródó más kiadványtól azok meg minden hülyeséget írtak.

2011. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért priviben,mert itt nem lehet reklámozni senkit és semmit!!!

Én ismerek valakit,aki ugyan nem naprakész horoszkópot csinál,és nem is horoszkóp az,de amit csinál az eddig mindenkinek bejött azok közül akiket ismerek és megcsináltattuk vele!Csak akiket én ismerek azok vannak vagy 100-120an!plussz én meg a családom minden tagja és nem vagyunk kevesen.Először a sógornőm csináltatta,aztán megcsináltatta a gyerekeinek meg az öcsémnek és aztán sorba mindeenki a családba.Ha érdekelnek a részletek meg a csaj elérhetősége akkor szóljál privibe mert nem vagyok itt sűrűn.

2011. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sehol! Azt pontosított születési idő és hely alapján kell elkészíttetni szakértővel, akikből az egész országban csak elvétve találhatunk.

De már egy átlagos asztrológus is tud neked pár dolgot mondani.

2011. aug. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valódi asztrológussal!!!! Ne olvasgass 12 félék vagyunk kamuszkópot!!!! Ha magadra vagy kíváncsi, akkor személyreszabott horoszkópot csináltass! Önismeretre, elakadásokra, sorsismeretekre, emberi kapcsolatokra... Attól függ, hogy mi az ami miatt ez most kell neked!

Születési idő óra, percre, hely....

Üdv: Egy asztrológus!


Egyébként meg elszomorító az emberek tudatlansága miatti ítélkezés a valódi asztrológia iránt....!

2021. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves 8-as.

Elszomorító, hogy egyáltalán az asztro show és hasonlók a TV-ben is és hogy egyáltalán létző műsor, mit nem lett volna szabad képernyőre sem tenni, ahol hülyére veszik a műsort nézőket, akik közül még képesek is betelefonálni, majd ezt a hülyétést tovább viszik.., és jó sok pénzt lehúznak tőlük. Az más kérdés, hogy vannak erre fogékony eléggé buta emberek is, kik képesek betelefonálni.

De akárhogy nézem, az ilyen a műsorok mind kivétel nélkül bűncselekmény!


Az aztrólógia pedig bár vannak megfigyeléseken alapuló tények, mint kiindulási pontok, gyakran tévedésbe vezető eredményeket adnak.

Ez egy hatalmas felelőssége annak, aki bármit is kimond mint aszrológus, hogy mi lesz majd...

Mert képesek az meberek kétségbeesésükben vagy irigységükben, akár tudatos, akár tudatalatt a mondottak miatt, akár félre értelmezni és károat okozni másoknak! Vagy csak beleszólnak olyan dolgokba, ami helyrehozhatatlan károat okoz mások életébe.

És ezt egyetlen artrológus sem fogja fel, hogy amit kimond az milyen hatással lesz a 5. vagy 6. vagy további ember életére pedig csak 1.vkinek mondott vmit valamikor.

Ezért nem lehet még 1 szavát sem elhinni.

Jó lenne, ha az ilyen megmondom a jövődet tevékenységet mindenki abbahagyná!

Ez nem játék!

Emberek életéről, sorsáról van szó! És, hogy egy ilyen felelőtlen kijelentés hatására, milyen láncreakciót indít el, fe se fogja!

"Hazugság vizsgálónak is pocsék." És mint olyan, a hazugságvizsgáló berendezések is semmit sem bizonyítanak. Könnyű átverni azokat.

De minden amúgy is akkor derül ki, ha a "megjósolt" időre, (legyen az a múltban vagy jövőbeni) találgatások, megtőrtént-e.

2021. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!