Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 1954-55ös holdnaptár kellene...

1954-55ös holdnaptár kellene nekem! Vagy esetleg valaki megmondaná hogy 1955. 08. 06án meg 1954.11.13 milyen holdállás volt?

Figyelt kérdés
valakinek esetleg olyan tapasztalata hogy pont olyan holdállásnál született mint amikor (feltételezve)fogant???Mert nálam igy jött ki most kiváncsi vagyok anyukámra hogy neki is igy van??vagy ez csak merö véletlen?
2011. okt. 5. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezoterikus.hu azon belül kalkulátorok
2011. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet hülye vagyok de nem találom!!nem néznéd meg nekem ha szépen megkérlek?
2011. okt. 5. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Holdállás alatt mit értesz? Hogy melyik csillagképben van a Hold? Vagy hogy milyen fázisban, milyen irányban látszik?
2011. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy első asszem erre gondolt.

[link]

2011. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arra hogy telihold vagy fogyohol ilyenre nem azt hogy melyik csillagjyegybe volt!!:)
2011. okt. 5. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindkét napon telihold és utolsó negyed között volt a Hold, vagyis fogyott.


[link]

2011. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első dátum: telihold után egy nappal, tehát fogyó és Halak jegyben állt. A második :fogyó Hold, a zodiákus jegye attól függ, mikor született, mert a nap nagy részében Ikrek, de késő este jegyet vált és a Rákba lép.
2011. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!