Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Házasságban élő skorpió nő és...

Házasságban élő skorpió nő és ikrek férfi?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalatait szeretném kérni, akik házasságban élnek, hogyan jönnek ki egymással, ha van gyermek a nevelési kérdésekben hogyan tudnak dűlőre jutni? Párkapcsolat, szex hogyan működik? Mindennapi életben nézeteltérések leginkább milyen téren vannak, azokat hogyan oldják meg?
2011. nov. 11. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Ha te vagy a skorpió nő én nem lennék az ikrek férfi, hogy itt kérdezel ilyeneket.
2011. nov. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendkívül értelmes választ, örülök, hogy nem te vagy az a férfi. :-)
2011. nov. 12. 11:13
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

nem köszönöm isten mentsen skorpió nőtől:D

egyszer elég volt köszi....az ágyban fenomenális volt de a féltékenykedéseit és a bosszúit nem vette be a gyomrom...amúgy nem lett volna semmi baj mert hatalmas szíve volt a lánynak de nem tudtam rajta kiigazodni és volt pillanat amikor úgy éreztem belém vágja a nagy kést,de 10 perc múlva kenyérre lehetett kenni....én nekem is vannak ingadozásaim na de amit ő csinált az már nem nekem való...

2011. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, te ikrek vagy? Sajnálom a rossz tapasztalataidat, de erre azt tudom csak mondani, az éremnek két oldala van. :-) Nem nagyon hiszek a horoszkópban, ezért is tettem fel (kíváncsiságból) a kérdést, ugyanis minden ismerősöm ki volt akadva amikor összejöttünk a párommal, hogy nem fogjuk kibírni egymást. Ennek már lassan 10 éve... :-) Furcsállom, hogy miért hallom mindenhol azt, hogy a skorpió nő nem jön ki az ikrek férfival (és fordítva), persze biztos vannak szélsőséges esetek, de nem hiszem hogy lehet általánosítani. Szóval tulajdonképpen csak kíváncsiságból kérdeztem, mert miért ne? A véleményem és az életem ettől úgysem fog változni. :-) Jót derültem kedves "első"-n, hogy valaki ennyire szánalmasan egyszerű tud lenni. Várom továbbra is HÁZASSÁGBAN élők tapasztalatait.
2011. nov. 12. 14:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Én skorpió nő vagyok azok a tapasztalataim,hogy az eddigi pasijaimat 2 részre tudom osztani...

1.Akik majd megőrültek értem és 2-ig nem láttak a szerelemtől!

2.Akiket kicsináltam és szakítottunk mert nem tudtak elviselni!


Akiket az első verzióba sorolok,azok imádták a jó tulajdonságaimat és el tudták tűrni a rosszat.

A második verzió az,amikor annyira nem tudták elviselni a

rossz tulajdonságaimat,hogy a jók már nem is érdekelték!


Én mondjuk tényleg nagyon féltékeny típus vagyok,nem szeretem ha a párom más nőket néz,ha más nőkkel beszél,

persze meg kell engednem,de legbelül akkor is zavar!

Persze ha én buliba vagyok vagy hasonló helyeken,meg szeretem engedni magamnak a kisebb flörtöket :):)

De nem vagyok hűtlen egyáltalán,nem csalnám meg a barátom,

házas ugyan még nem voltak,de előfordulhat!! :D

Biztos a kérdezőnek is vannak hasonló tulajdonságai,

nem szoktál néha túl féltékeny lenni?

Azt tanácsolom ilyenkor ne mutasd ki teljesen,mert a pasik ilyenkor bezsongnak és soknak ez volt az indok amiért szakítottunk!

De nem mindenki van így ezzel,a mostani párom például oroszlán de ikrek az aszcendense és tudja,hogy mit szabad mit nem és,hogy mire hogy reagálok,

ismeri a rossz tulajdonságaimat is,de a rengeteg jót is,

hogy mennyire tudom őt szeretni,mennyire tisztelem,még ha

néha flörtölgetek is egy kicsit,tényleg mindent megteszek érte és cserébe ugyanezt várom!

Szerintem a ti kapcsolatotok is ilyesmi lehet,bár ez tényleg nem csillagjegy kérdése!

2011. nov. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kérdésedre csak annyit tudok válaszolni, hogy nem 12 jegyű ember van, ha már az asztrológiánál tartunk. Van a 12 jegy, de nem mindegy, hogy az illető hány órakor perckor hol született, és még ezen belül is lehetnek eltérések. Kérdésedre ezek után szerinted lehet válaszolni?

Csak egy egyszerű hasonlat. Ha valaki a Kos havában születik, mondjuk 03 ,26 reggel 6,30-kor, akkor dupla Kos azaz a Napjegye is Kos és az ascendense is. Ha 5,30 körül, akkor már Kos Napjegyű de Halak ascendensű. Ha 8-kor született, akkor lehet, hogy az ascendense már Bika ascendesű és mindegyik Kos, de nem ugyan olyan típusú ember. Az ascendes nagyon fontos, hogy milyen habitusú ember

2011. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, na hát azért ENNYIRE nem érdekel a dolog... :-) Hangsúlyoztam az elején, nem nagyon hiszek az asztrológiában, csupán kíváncsi lettem volna egy skorpió-ikrek házaspárra, hogy náluk hogyan működik a dolog, de tulajdonképpen mindegy is. Mi nagyon jól megvagyunk a férjemmel, és talán mi vagyunk a kivétel, akik erősítik a szabályt. További minden jót mindenkinek.
2011. nov. 15. 14:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Házasság "réme" egyelőre nem igazán fenyeget, de több mint 3 éve együtt vagyunk, és köszönjük szépen, remekül kijövünk :-) Mindketten imádunk bohóckodni, pár kivételtől eltekintve ugyanúgy látjuk a dolgokat, és ha már emlegették fentebb a féltékenységet, nos, úgy tűnik, minket messzire elkerül. Egyben a legjobb barátom is a srác, és nekem valahogy ez adja meg egy klassz kapcsolat sava-borsát. Egy csomó mindent átvészeltünk már együtt és amiket az ikrek felszínességéről írnak egyes oldalak, az a mi példánkban megdőlt.

A szex valami fantasztikus vele, kapható minden őrültségre és kísérletezgetésre.

Nézeteltérések többnyire abból szoktak adódni, hogy hajlamosak vagyunk néha túl sokat képzelni bizonyos dolgok mögé, mint amik, de ezeken pillanatok alatt túl lehet lendülni.

2011. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mivel nincs két egyforma ember, nincs két egyforma házasság sem Skorpió nőből is százféle van Ikrek férfiből kb. ugyan annyi. Úgy hogy erre nem lehet válaszolni szerintem
2011. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tegnap 17:32! Köszi, örülök hogy vannak még olyanok, ezek szerint, mint mi. Nagyjából nálunk is ugyanez a helyzet. Bár a házasság "réme" minket már kb. 10 éve megtalált, :-) de én nyitottan álltam a dolog elé, nem féltem egyáltalán és nem aggódtam a jövő miatt, mert éreztem, hogy ő az igazi. Úgy látszik, igazam volt. :-)

Utolsó, köszi neked is igazad van tulajdonképpen, ezerfélék vagyunk, én csak kíváncsi lettem volna mások véleményére, mint az előtted szólóéra. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2011. nov. 28. 05:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!