Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas Férfi Skorpió Nő...

Nyilas Férfi Skorpió Nő párkapcsolat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Illetve úgy általánosságban a Nyilas Férfiakról?

2011. nov. 16. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Nyilas férfi nem kezd skorpió nővel, ha van egy csöpp esze. Kivéve ha mindenáron azt akarja, hogy összetörjék a szívét, és totálisan kihasználják.
2011. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért megvédeném magam, senkit nem használtam még ki! Van egy érdekes stílusom az igaz, de szemét nem vagyok! Soha senkit nem csaltam meg, nem vágtam át! De csak nem Nyilas vagy és megsebzett egy Skorpió? Akkor Nyilas jellemzést is kérek!
2011. nov. 16. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
tényleg ez alapján akarsz párt találni?:S ez nagyon bizarr
2011. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Párom nyilas, egy tündéri fickó, kicsit makacs, és akaratos, de arany szíve van és nagyon áldozatkész. Olyan imádó tipus, állandóan ölel-csókol-becéz, a szex vele isteni. És imádja a társaságot.

A skorpiókról inkább nem nyilatkozom. Jó tapasztalatom még nem volt velük...se férfival se nővel. A párom volt neje is skorpió...hát nem lett köszönet a házasságuk vége...na de mindegy is. Ennyit tudtam a kérdéshez tenni.

23N (amúgy oroszlán)

2011. dec. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!