Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő és Nyilas férfi kapcsol...

Rák nő és Nyilas férfi kapcsolatok?

Figyelt kérdés
hogyan jön ki a rák nő és a nyilas férfi? van aki ugyan így van vagy ismer ilyen párt? milyenek ? mik az együttes jellemzőik?
2011. dec. 28. 17:36
 1/7 anonim válasza:
67%

Én rák nő, barátom nyilas férfi.

Én vagyok az mint a jegyemből is látszik az önzőbb fél.. De hát a jegyem hozza.. :S Ő az odaadobb.. Én pörgőseb vagyok ő a nyugisabb.. Én még mindig azon vagyok, hogy Én.. én ..én.. Míg ő azon hogy Mi.. mi.. mi.. ..

Remélem érted.. :)

Sok az ellentét, sok a viszály, sok a galiba. De mégis ő életem szerelme. Már több mint 1 éve együtt vagyunk, és remélem életem végéig együtt leszünk. Mert akár, hogy is nézem vele vagyok a legőszintébb, vele értem meg magam legjobban. Vele a legjobb minden. Neki szeretnék gyereket szülni. S remélem nemsokára összeköltözünk.


A csillagjegyeink azt mondják nem illünk össze és , hogy a kapcsolatunk kudarcra van itélve. Én attól még megpróbálom, lesz ami lesz. én küzdök érte, hogy jó legyen . ! lehet mégse vagyok olyan önző mint ahogy írják ?! :) Egész rajtatok mullik.. sok sikert nektek ! Ha negatív dolgokat írnak, tegyél ellene, ha emg pozitivat akkor probáld azt kihangsulyozni. A nyilasról azt írják nem bír megmaradni a párja mellett. Barátom mégis olyan mint egy felfújt rózsaszín szivecskelufi a mai napig. Eláraszt sms-sel ajándékkal, kedveskedik. Pedig a jegye szerint ő nem ilyen. :)

2011. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én is rák nő vagyok, és egyáltalán nem vagyok önző, a párommal kapcsolatban sem az "én" van a szemeim előtt, hanem a "Mi". Én nem mondanám az önzőséget a rák csillagjegyűek jellemzőjének, ez inkább emberi tulajdonság, és minden emberben benne van, hol jobban, hol kevésbé.


Néhány évvel ezelőtt volt kapcsolatom egy nyilas fiúval, de nem tartott sokáig. Mi jól kijöttünk egymással, de nem volt túl heves a szerelmünk, ezért is lett vége.


21L

2011. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
56%

Ne haragudj meg első de a rákokat még hírből sem ez jellemzi!

Ha ilyen egy Rák ott bekavar az aszcendens,de ez amiket leírtál abszolút nem igaz!


A Rákok család centrikusak,tehát mindenük a család,a párjuk és a gyerekük mindenek felett áll szó szerint(magukat is beleértve)!

Szeretnek mindenhol lenni,de az otthon melegénél semmit sem élveznek jobban,ebből adódóan ha tehetik inkább otthon ülnek,mintsem pörögjenek!

Nagyon jellemző a gyors és éles hangulatváltozás,amiket általában az események változtatnak!Úgy hogy nem mondanám unalmasnak a Rákot!:)

A Nyilas pont az akit az Első leírt Rákként!

Egy Nyilas pörög,kalandvágyó és mindig kell neki a szabadság,amit ha nem biztosítasz a kapcsolat pokollá válik!


Én sosem foglalkoztam a horoszkóppal igazán,főleg nem választottam párt horoszkóp alapján,de később vissza gondoltam bejöttek a leírt párosítások!

Természetesen nem jellemez tökéletesen egy horoszkóp egy embert,de egy egy részlet mindig megtalálható volt!


Én Rák vagyok,volt 2 Nyilas pasim is...hát mindkettő pokol volt!Amiket leírtam alap jellemzésnek tökéletesen jellemezte a kapcsolatunkat,ők mindig mentek volna és ha nem hagytam mindig veszekedés lett a vége!Szerencsére időben véget vetettem azoknak a kapcsolatoknak!


Én személy szerint echte Rák vagyok!A páromért bármit megtennék,nekem ő bárkinél és bárminél fontosabb!

Szeretek csavarogni,főleg természetbe,víz mellé menni,de főleg imádok itthon lenni és itthoni programokat csinálni!A hangulatom határozott!Vagy ilyen,vagy olyan!Nincs közte semmiféle átmenet!


Nagyon jól ismerek még egy Rák nőt és 3 Rák pasit!

A nőt jól jellemzi a Rák!

2 fiúnak az aszcendense érvényesül inkább!

A 3. tökéletes Rák!


Szóval én kerülöm a nyilasokat mindenféle téren,tőlem nagyon távol állnak!De ilyen még az oroszlán is!

2011. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen én is meg lepődtem az első válaszolón mert én is ugyan olyan rák nő vagyok mint amit az itolsó válaszoló írt le. én lassan 7 éve vagyok nyilas párommal. sokat "öljük" egymást de nagyon szeretjük is egymást. sok mindenen keresztül mentünk együtt. majdnem minden hónapban van egy extrém nagy veszekedésünk de másnapra kialusszuk mintha mi sem történt volna... hát nem tudom...
2011. dec. 29. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó páros tud lenni, ha mindketten képesek és akarnak egyenrangú társai lenni a másiknak. (Bár ez talán minden kapcsolatra igaz lehet...) Ha az egyik mindig csak dirigál, meg sem hallja a másikat, akkor könnyen odajutnak, hogy a másikra hárítanak mindent és kerülik később az ugyanilyen csillagjegyűt... Főleg a rák nő jó ebben. Sok rák nőnek túlzott elvárásai vannak, azt várják, hogy kiszolgálják, mindent megtegyenek érte. Ez nem is lenne baj, ha megbecsülnék és értékelnék azt, aki mindent megtesz nekik. Csakhogy legtöbbször képtelenek kifejezni a hálát vagy örömet, a viszonzásról ne is beszéljünk.

A nyilas férfi is képes az uralkodásra, ha úgy nevelték. A nyilas megértő, együttérző, tud alkalmazkodni és alapvetően hűséges is. De ha elkényeztették a szülei, ha az ismerősei körében népszerű, ha nagyon nem kellett alkalmazkodnia, akkor egy rák nő mellett nem biztos hogy bírja, annak túlzott elvárásai miatt.


Ha éltek eleget mindketten, tudják mit akarnak és mi az a párkapcsolat, akkor tudnak együttélni, sőt nagyon is boldogan, ismerek ilyen párost! 19 éve jól kijönnek, 30-as éveikben találkoztak.


Ha a férfi lenne a rák és a nő a nyilas, az jobb lenne! Ilyen párost többet is ismerek. Mindegyik okos kedves ember, megbecsülik a másikat, működik nekik!


Ne aggódj tehát, csak gondolkodj a másik fejével is néha!

2012. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En is rák nő vagyok, a párom nyilas, kb 8 ev van köztünk a javára, ami csak jobbá teszi a kapcsolatunkat. A horoszkopok ugy irjak h pokol a kapcsolat. A mienk tõkéletes, sülve főve együtt lennenk, mindent meg tudunk beszelni, nincs veszekedes (le is kopogom), en egy picit sértődékeny vagyok de rá nem tudok haragudni 10 percnel tovabb. Mindig a kedvemben jar, a tenyeren hordoz, en pedig megbecsülöm. A bizalom nálunk 100%, mindent együtt csinalunk, nagyon érzelmes pont mint en, es megvan benne a tűz is amit szeretek :) egyszerűen imádjuk egymást <3 :)

19/L

2016. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kíváncsi lennék, h együtt maradtatok-e, plusz aki válaszolt és szintén x éve tartott a kapcsolatuk!

Olyannyira mások, h nem is értik meg h a másik miért ilyen, vagy olyan. Ez nem alkalmazkodás kérdése már, annál jóval több! Nagyon jó barátként tudom csak elképzelni őket párkapcsolatban, de nem 20 évesen. Érett felnőttként sokkal inkább, szinte megbeszélve h ki mit vár a másiktól - és azt meg tudja-e adni egyik fél a másiknak, úgy el tudom képzelni h ez a két teljesen más típusú ember aránylag zökkenőmentesen éljen egymással. De h nagy szerelemből rózsaszín köd után… ajjjajjj!:)))) Nehéz, felettébb nehéz párosítás! Mindkét jegyet nagyon kedvelem amúgy!:)

2023. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!