Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas jegy mérleg aszcendenss...

Nyilas jegy mérleg aszcendenssel. Milyen kombináció? 24/L

Figyelt kérdés

2012. jan. 15. 14:29
 1/6 anonim válasza:
Szerintem tök jó.A nyilas emberek kicsit hevesek, meggondolatlanok, és a mérleg visszafogja egy kicsit.:)
2012. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jól hangzik.: Köszi a választ.

Tud valaki olyan weboldalt ahol ezekről lehet részletesen olvasni. Tudom google- de én semmi jóra nem akadtam

2012. jan. 15. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:

A legjobb kombináció. Legalábbis az őt körülvevő emberek szempontjából. Ő maga viszont gyakran érzi úgy, hogy hát ha nem is kihasználják, de legalábbis nem viseltetnek vele szembe annyi figyelmességgel, érdeklődéssel és megértéssel, mint ahogy ő teszi másokkal (nem szívességből, nem érdekből, hanem magától értetődően, ellenszolgáltatások nélkül, természetesen).


Kérdező! Mesélnél magadról?

Hogy milyennek látod magad, a kapcsolataidról (barátokkal, pároddal, szüleiddel..), suliról/munkáról (úgy értve, ahogy azt csinálod-e amit szeretnél), boldog vagy vagy boldogtalan, céljaidról, álmaidról, és a többi...?


A horoszkópod többi részét tudod-e? Hogy hol állnak a bolygók?


Írj!

2012. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia Kedves utolsó válaszoló.


Hát én nem tartom könnyű esetnek. Itthon én vagyok a legidősebb gyerek és ez sokszor zavar is. Két kisebb húgom van. Velük általában normális vagyok csak néha előjön belőlem a féltékenység. Ez ilyenkor látszik is.

Sajnos nincs sok barátom inkább felületes haverjaim vannak. Én az a típus vagyok aki a középiskolában mindenkivel jól kijött de úgy igazán senki sem volt a barátja/barátnője.

Most végeztem az egyetemen mint közlekedésmérnök. Erre a szakra mondhatni a véletlen vezetett. Engem legfőképp a történelem, irodalom, színház és a művészetek érdekelnek. + még a természetföldrajz. Azért nem a kívánt szakra mentem mert 18 évesen megijedtem attól hogy el kell mennem kollégiumba mert a lakóhelyem közelében nem volt ilyen irányú képzés. Mikor már megvolt a kellő bátorságom már a szak kellős közepén voltam és innen már nem volt szívem félbe hagyni. Bár már megbarátkoztam ezzel de még nem tudom azt mondani hogy szeretem.

Most van egy kapcsolatom egy kedves sráccal. Eddig 2x voltam ez előtt igazán szerelmes.

Belső tulajdonságaim: általában kedves, hirtelen haragú, de könnyen békülő, olyan aki elvágyódik otthonról lélekbe de eddig még nem volt bátorsága megtenni. Nagyon szeretem a családomat, anyukámat őt nem biztos hogy itt tudnám hagyni bár szívem szerint sokszor mennék külföldre felfedezni a világot minden tekintetbe imádom más ország kultúráját megismerni. Eddig ezt főként könyvek által tudtam megismerni. Érdekel még az ezotéria hogy mi miért van hiszek is benne.


Sajnos ilyen többi adataim nincsenek hogy többi bolygó állás.


Kíváncsi várom hogy ez alapján mit írsz rólam.

2012. jan. 16. 11:00
 5/6 anonim válasza:
0%
asse tudom hogy miez
2012. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt tanácskoznak:

[link]

2012. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!