Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Horoszkóp ábra készítés...

Horoszkóp ábra készítés hogyan történik?

Figyelt kérdés

Pontosabban fogalmazva:

Van a neten részletes leírás, vagy a youtube-on előadás arról, hogy hogyan kell megszerkeszteni magunknak?

(Nem arra gondolok, hogy beírom a dátumot és kidobja a gép az ábrát, hanem hogy magam szerkesztem...)


2012. febr. 16. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. :P
2012. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nagyon szívesen megtanítok mindenkit a horoszkópábra felrajzolására, akit érdekel. Németh Ági asztrológus

2012. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Five Star ***** válasza:
Nem a felrajzolás a nagy kunszt. Kb. 1 hét alatt megtanulható, vagy vannak programok már amik alapból kilökik neked... igazából az értelmezés az, ami kemény dió, évek és sok gyakorlat kell hozzá. Mert az, hogy te látsz egy ábrát, hogy mondjuk a Merkúr 3-as házban áll Ikrekben, az neked semmit se fog mondani...
2012. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!