Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lány vagyok, nyilas...

Skorpió lány vagyok, nyilas aszcendensel. Illenek hozzám az ikrek csillagjegyű emberek?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a skorpió és az ikrek csillagjegyűek a "legnehezebb eset". Nem illenek egymáshoz, viszont a nyilas illik az ikrekhez. Akkor hozzám illenek az ikrek ???

2012. júl. 29. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
"A skorpió megeszi az ikreket reggelire"
2012. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Én Nyilas fiú vagyok,Skorpió aszcendensel,és egy Ikrek lányba vagyok szerelmes. Nagyon jól kijövünk egymással. Még egyfajta telepatikus kapcsolat is van köztünk.
2012. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az egy hatalmas film volt! :D Bocs az offért.
2012. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilas vagyok, és tapasztaltam, hogy nem jövök ki az ikrekkel, ha párkapcsolatról van szó. barátként oké, mert szórakoztatóak és őket is sok dolog érdekli...!

Párként viszont azért nem jók, legalábbis nekem, mert az ikrek nem igényli annyira a párja közelségét. Nem ragaszkodó, nem bújós, eléggé érzéketlen, ráadásul a kíváncsiságából adódóan nem túl hűséges. A nyilas viszont eléggé érzékeny, szereti babusgatni a másikat, ha kapcsolatba kerül a másikkal, és belemegy, onnatól kezdve hűséges, ragaszkodó, úgy tervez, hogy abban a másik is benne... Ezeket viszont hosszútávon nem bírja az ikrek, és a nyilas nem érzi szeretve magát. A nyilasnak kevés, hogy csak a szórakozásban értsék meg egymást....


Hát nem tudom. Úgy tudom a nyilashoz képest a skorpió még inkább ragaszkodóbb, a féltékenység sem kizárt nála. Na hgoy azt hogy viseli egy ikrek, azt nem tudom...

Viszont a skorpió sokkal határozottabb és irányítóbb, mint egy nyilas, tehát igenis odaáll, és elkezdi megváltoztatni az ikreket. Ha az ikrek valami befolyásolhtó aszcendenssel rendelkezik, akkor még akár sikerülhet is "megnevelni".


Nos nem tudom, de az biztos, hogy a nyilasnak nem jó egy ikrek...

2012. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. aug. 3. 13:18
 6/7 anonim válasza:

Én is skorpió lány vagyok nyilas aszcendenssel.

Kíváncsi lennék mennyire hasonlítunk egymásra :)

Elvileg az Ikrek jegyűeket párosítják hozzánk,de nem mindig jó,mivel mi hamar kiismerjük és ezáltal unalmassá válik számunkra.

2012. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:))))

ha van kedved megismerni ;)

2012. okt. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!