Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Kos (fiú)...

Mi a véleményetek a Kos (fiú) és a Szűz (lány) kapcsolatáról, mind barátilag és szerelmileg?

Figyelt kérdés
Főleg azoktól várom a választ, akinek van ebben a variációban tapasztalata!

2012. nov. 3. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze azonnal szakíts vele! Én veterán horoszkópász vagyok, a kosok energiavámpírok, tönkre fog téged tenni.
2012. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Na ha valaki a horoszkóp miatt szakít valakivel,az meg is érdemli ha nem talál mást.
2012. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze! Tudhatnád már, hogy a Kos olyan negatív energiákat közvetít, ami a reptoidokat vonzza. A Szüz viszont reptoid taszító energiával rendelkezik.
2012. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán hiszek az asztrológiába, csak érdekelt mások véleménye is. Bár nem hinném, hogy emiatt szakítanék a párommal, főleg, hogy jelenleg nincs is! :) De nagyon köszi a válaszokat, várom a továbbiakat is!
2012. nov. 3. 12:06
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha szabad megkérdeznem, mik azok a reptoidok? Nem vagyok jártas a témába...
2012. nov. 3. 12:07
 6/14 anonim ***** válasza:
A kosoknak elég nagy a péniszük, egy szűz lánynak elég nagy fájdalmat tudnak okozni (a szarvakról nem is beszélve).
2012. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg nincs igazad, várom a további válaszokat! :)
2012. nov. 3. 14:18
 8/14 anonim válasza:
kos lány vagyok, és egyáltalán nem vagyok/vagyunk energiavámpírok, ne általánosíts. Kérdésedre válaszolva kedves kérdező, nem, nem illetek össze, kikészítenétek egymást. És nem, nem azért mert a kosok energiavámpírok.. Ennyi okos embert komolyan..
2012. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy mindig beirnak minden horoszkóp kérdésre az iq harcosok, hogy nem kell hinni benne és nem érdemes számba venni.

Nem az a kérdés degeneráltak, hogy ti mit itélkeztek a horoszkópról. Mennyetek máshova trollkodni nyugdijas és unatkozó háziaszsony idióták

2012. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia!A parom kos(fiu) nekem pedig szüz a horoszkopom...az igaz hogy azt irjak messziröl kerüld el a kos jegyüeket de elöfordulhat hogy az asszcendense maskeppen befolyasolja kosi mivoltat...szoval mi 12 eve elünk együtt..3gyermek van...nehez fejü a parom az biztos,sok türelmet kitartast igenyel...neha kifutnek a vilagbol annyira nehezfejü de viszont en is nagyon akaratos vagyok...van bennem egy akarat hogy megtöröm a nehezfejüseget :-D Leszivja az energiam neha igencsak..de nagyon nagyon szeretem...imadja a gyerekeit...azert ugy gondolom soktol függ az is hogy ki mit tud kihozni a masikbol...:-)
2012. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!