Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti hisztek a horoszkópban?...

Ti hisztek a horoszkópban? Nekem mostanában minden úgy történt ahogy meg volt írva, eddig nem hittem benne de ekkora véletlen csak nem lehet.

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ostobaságnak tartom, ez az egész horoszkóp babona arról szól, hogy leírnak olyan dolgokat amik nagyon valószínű hogy megtörténik veled horoszkóptól függetlenül, és ha megtörténik akkor mindenki ámuldozik, ha meg nem, akkor sincs baj, nem jöhet mindig. Olyan mint a Family guyban Peter a látnok.
2013. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így voltam vele de valahogy unalmamba most megnéztem és mintha pontosan rám írták volna és konkrét dolgokat. Fura de attól még hülyeségnek tartom én is :D lehet csak véletlen
2013. máj. 29. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Az asztrológiában nem vagyok jártas (sem semmilyen ezoterikus dologban), de annyi biztos, hogy tudományos szinten a csillagjegyekhez tulajdonságokat rendeltek, amik elég jól fedik a valóságot. Tehát nem jósoltak, hanem megállapítottak.

Na most erre épül az az ipar, ami az újságokban és netes oldalakon megy, hogy teljesen kóklerek az alap sablonok alapján összeállítják a horoszkópokat. Így ezekben mindig fogsz olyat találni, amire rácsodálkozol, hogy jé, tényleg, viszont ezek nagyon általánosak. De mivel tényleg jellemzőek rád, kész az átverésed.

2013. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Illetve még azt használják ki, hogy olyan kis szeleteket ragadnak ki a tulajdonságokból, amikre igazából bárki azt mondhatja, hogy igen, végül is éreztem már így, van ilyen is. Tehát nem azt mondja, hogy hűtlen típus vagy, hanem azt, hogy szeretsz hódítani, keresni a kihívásokat. És hiába vagy x éve tartós kapcsolatban, ha azt mondják hűtlen vagy, azt meg tudod hazudtolni, viszont ha azt, hogy szeretsz hódítani, arra meg azt mondod, hogy hát igen, végül is a barátnőmet is meghódítottam, szeretem a hódítást, de most kapcsolatban élek.

Ez csak játék a szavakkal.

2013. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Felhőtlennek, de némileg eseménytelennek érzi a napjait. Vigyázzon, nehogy a kalandvágya végül túl nagy zavart okozzon életében. Nem biztos, hogy megéri a móka. Keressen szelídebb szórakozást: zene, tánc, mozi.


Igen elég általános de pont rám illett :D

2013. máj. 29. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Rám is pont illik, pedig nem tudom ez kié. Én Ikrek vagyok.

Épp kivagyok a diplomaírás miatt, 1 hét van leadásig és hétvégére elhívtak airsoftozni. Gondolkoztam rajta, jó lenne, de nem biztos, hogy megéri, majd pihenek máskor. Viszont valamelyik este lemegyek legalább egy sört meginni.


Másolj még be nyugodtan, valószínűleg tudok mesélni arról is.

2013. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Attól még jól meg van írva :D
2013. máj. 29. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen újságos és internetes napi meg heti szaroktól ne is várja senkii hogy majd teljesül.. de ha valaki rendesz asztrológushoz fárad úgymond tanácsadásra az biztos lehet benne, hogy egyéni képlete alapján nem csak hogy a személyiségéről és egyéb dolgokról kap pontos információt, de az eljövendő események bekövetkeztét is hallhatja, hiszen ez az asztológia úgy működik mint az időjárás jelentés hogy a legnagyobb valószínűséggel következtet az egyén személyisége alapján hogy mire milyen módon reagálhat stb..a különböző hatásokra. Ennyire egyszerű. Így ebből következően már érthetővé válik hogy a neten olvasottak épp ezért állnak távol a valóságtól mivel az ember személyisége összetettebb mint a napjegye és vagy aszcendense önmagában...
2013. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!