Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A párom szűz férfi oroszlán...

A párom szűz férfi oroszlán aszcendenssel, én oroszlán nő vagyok nyilas aszcendenssel. Valóban kizárt, hogy valaha megértsük egymást?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 21:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Attól még nem biztos, hogy a horoszkópotok a ludas. Nektek kell tudni, hogy mennyire jöttök ki egymással, és miken tudtok változtatni. Beszéld meg ezt a pároddal ahelyett, hogy a horoszkóppal foglalkoznál.
2013. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"De annyira jellemző ránk, amit a párhoroszkópunk ír, kb. 80%-a igaz ránk."


Mint általában (kb. 80%-ban) mindenkire. Nyilván így írják a horoszkópokat, hogy lehetőleg úgy érezd, a lehető legnagyobb mértékben és csak rád/rátok passzolnak a leírt dolgok, legyenek azok bármennyire triviálisak, közhelyesek is. Aki nem ilyen horoszkópot ír, azt nem alkalmazzák horoszkópírásra, mert nem végzi jól a dolgát. Innentől pedig a természetes szelekció dolgozik.

2013. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Csupán azt nem értem, hogy miért írják le minden ilyen kérdéshez, hogy butaság a horoszkóp."


Nem kekeckedésből, hanem mert reménykednek, hogy egyszer végre megértitek.

2013. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen,bizonyos szempontból tökéletesen passzoltok. Vonzónak találhatjátok egymás fizikai megjelenését,de lelkileg nem biztos hogy hosszú távon is meg fogjátok érteni egymást.

Nem könnyű kapcsolat ,de tuti hogy sokat fogtok tanulni egymástól,és arról,hogy mikor kell lazábbra venni a gyeplőt...

2013. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 zuhatag1 válasza:
Nekem az a véleményem, hogy teljesen mindegy ki milyen jegynek a szülöttje. Megértés, szeretet, bizalom, az, ami két embert összetarthat. Ezeknek a hiánya, vagy hiányossága vezethet konfliktusokhoz. Aki kezelni tudja, az már nem is hagyatkozik a horoszkópra. Ha nem, akkor olvasgat mindenféle olyan cikkeket, egyebeket, ami képes meggyőzni. Na itt jön be a képbe az önbizalomhiány, a személyiség zavar, és sorolhatnám tovább. Kommunikálni kell egy kapcsolatban, ez alappillére a társas kapcsolatnak. Egymással. Sokat, és mindig. Akkor kiderül, hogy oroszlán-szűz ide, vagy angyal- ördög oda. Működik, vagy sem.
2013. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hol áll a két Hold?
2014. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!