Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő szülöttek! Nektek is...

Vízöntő szülöttek! Nektek is nehezetekre esik az alázat, a behódolás, képtelenek vagytok az alárendeltségre és inkább lázadók vagytok?

Figyelt kérdés
Én igen,és imádom az ellenkezõjét tenni annak,amit kérnek tõlem.Ebbõl adódóan makacs vagyok.Szeretek játszani az emberek idegeivel:),nem tudom miért.Az viszont mikor nyilvánosan,csak engem utasítanak valamire,na annál nincs megalázóbb.Ilyenkor kénytelen vagyok engedelmeskedni.Ezzel pedig azt érik el nálam,hogy még jobban felhergelnek,és még önfejübb leszek.Vízöntõk,ti hogy vagytok ezekkel?

2014. jan. 9. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem. Én inkább alkalmazkodóbb vagyok, átengedem másnak az irányítást és próbálom lehetőleg elkerülni a komolyabb konfliktusokat.
2014. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jah, én is makacs vagyok, szintén szeretek játszani mások idegeivel, de engem nem lehet felhergelni, és én már ezekre a "megaláztatásokra" immúnis vagyok. Mivel elég flegma vagyok, nem igazán érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam.
2014. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem, én nem így vagyok beállítva,mint te.


Behódolni annak hódolok be,akinek muszáj (pl főnök),de egyébként nem látom értelmét, az egyenrangúság híve vagyok minden téren. Lázadni nem lázadtam kamaszkorom óta.


Utasítások...Ha szépen kérnek megteszem, nem esik nehezemre másoknak szívességet tenni, segíteni, mert engem boldoggá tesz,ha másoknak örömet okozhatok. De ha odabökik, hogy " csináld már meg te paraszt", akkor nyilván a már nekem se tetszik a dolog. És utálok tiszteletlen lenni, ebből adódóan nem teszem az ellenkezőjét annak, mint amit tőlem kérnek. És mások idegeivel játszani sem a legjobb szórakozás, gáz, ha valaki ebben leli örömét. Vagy inkább gyerekes dolog. Gondolom fordítva már nem tetszene.


Ezek a dolgok nem csillagjegytől függenek. Láttam én már Rák jegyű, elvileg szerény,érzékeny lelkű embert így viselkedni...

2014. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem CSAK a csillagjegytõl függenek,hanem ott van az aszcendens,a leszálló-felszálló holcsomó,bolygóállások,az hogy születésünk pillanatában éppen milyen jegyben van az adott év,és az is hogy horoszkóp határon születünk(pl.febr.19),avagy sem.Ennyi dologtól függ.
2014. jan. 9. 16:43
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Látod,ketten írték vízöntőként hogy nem ilyenek.Én pont olyan vagyok mint amit leírtál de nagyon általános megállapítások tételénél nem ritka hogy bejön egy kettő esetleg több.


Az asztrológia úgy alaptalan ahogy van,ezalapján ne is próbálj meg senkit se beletuszkolni egy általad kreált dobozba hogy "te ilyen vagy,mert februárban születtél".Nagyjából 400000 másik ember is ugyanezen a napon látott napvilágot (csak egy gyors fejszámolással számolva) tehát akkor ennyi ugyanilyen ember van mint én?

2014. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. A viselkedésünk függ a génjeinktől, és a tanult viselkedési formáktól, meg attól, hogy mit tapasztaltunk, tapasztalunk másoktól. Cső ennyi.
2014. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Möbiusz-szalag:!


Mint írtam nagyon sok dologtól függ(attól is amit a hatos írt).Ha te meg még valaki ugyanazon a napon,esetleg percben,másodpercben akkor sem lesztek egyformák!Nincs 400.001 ugyanolyan ember.

És az miszerint csak a csillagjegy határozza meg a jellmet :hülyeség

2014. jan. 9. 19:55
 8/14 A kérdező kommentje:
*születtek
2014. jan. 9. 19:56
 9/14 anonim ***** válasza:
hmm.. ahhoz képest, amiket írt magáról ez a vízöntő kérdező (az ilyen vízöntőktől a frász kapdos, az, hogy miért, most talán nem is lényeges), elég sokat tud az asztrológiáról, ami dícséretes. abból, amiket magadról írtál, nem vettem volna ki, hogy így benne vagy a dologban.
2014. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én vízöntő vagyok. Nem szeretem ha megaláznak, de azt sem ha rám kényszerítenek dolgokat pl: vallást. Szex közben néha lehet szerepcsere.
2014. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!