Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas pasitok volt-e már?...

Nyilas pasitok volt-e már? Hogy bírtatok vele?

Figyelt kérdés
Mennyire volt tipikus nyilas, és írjátok le lányok a ti csillagjegyeteket is! Jó-rossz tulajdonságok, stb.. Továbbá a véleményeket, hogy mennyire adtok az ilyen horoszkópos dolgokra :)Köszi
2014. febr. 12. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A nyilas nőben és férfiban is nagyon nehéz eset,mert a párkapcsolat nem igazán köti le.


Én már csak tudom nyilas nő vagyok.

2014. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Volt, a barátok voltak a legfontosabbak és elsők az életében, roppant csélcsap volt, mindenkivel megcsalt akivel csak tudott, de ok nélkül iszonyú féltékeny volt rám, szeretett nagyokat mondani, mindent kiszinezett, szeretett mások előtt leégetni, a humorát bírtam.


Vízöntő vagyok. Horoszkópokat nem olvasok, mert ezek az általánosak butaságok, de a csillagjegyek szerinti jellemrajzok szerintem nagyon találóak.

2014. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"a barátok voltak a legfontosabbak és elsők az életében, roppant csélcsap volt, mindenkivel megcsalt akivel csak tudott, de ok nélkül iszonyú féltékeny volt rám, szeretett nagyokat mondani, mindent kiszinezett, "


jézus... a megcsaláson kívül (eddig) minden illik az én nyilasomra is. megcsalni még nem csalt meg, de biztos minden nő találkozott már olyan pasival, akire ránéz és azt mondja, hogy "ennek a szeme se áll jól" ergo látszik rajta, a viselkedésén, hogy valószínűleg nem a hűség mintaképe.... én ezt látom a nyilas páromban, annak ellenére, hogy még nem csalt meg.

2014. febr. 12. 14:16
 4/12 A kérdező kommentje:

sőt van egy barátnőm, aki szintén nyilas, és a pasija is nyilas.... az elejétől fogva a csávó félrekacsintgat és most a lány terhes, és még így is bukott le nemrég valami nőüggyel.... na ez az igazi égéstermék...


viszont másik barátnőmnek szintén volt egy nyilas párja 5 évig, arra a srácra meg abszolút nem illettek a nyilas jellemrajzok


az én párom nyilas, nyilas aszcendenssel, szóval jól benne vagyok a kakiban :P :D

2014. febr. 12. 14:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak legyél vele 100%-ig őszinte, hűséges, szeresd... ugyanezt fogod tőle kapni, és rajongásig szeretni fog.

De ha játszmázol, trükközöl, bizonytalanságban tartod, tesztelgeted, szóval megbízhatatlan leszel, akkor ne számíts semmi jóra, mert nem küzd olyanért, akiért nem érdemes.

2014. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 belly01 válasza:
Nekem a volt baratom volt nyilas aki amikor be baszott fel hivott estees mondta hogy mar sok baratnoje volt meg szerette oketde most engem szeret a legjobban...es azert szakitott velem mert hogy az ami messzebb van szorakozo hely oda nem engdtek el sokaig de ami kozelebb van es tesom is ott volt oda tovabb meg hogy nem mindig tudtam el menni vele ide -oda hat ez mar kb 3 honapja ...azota mar 3 baratnoje volt allitolag...szilveszterkor talalkoztunk es mondta h meg banta meg minden...18 eves...szerintem meg egy jo ideig nem lesz komoly kapcsolata
2014. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
18 évesek mind ilyenek.... az enyém 30 fölötti... bár lehet örök gyerek :)
2014. febr. 12. 14:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Volt már lándzsás, pajzsos, kardos, és buzogányos is. Nyilas még nem.

Asszem ebből ki tudod venni, mennyire adok a horoszpókra..

2014. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ügyesen csalt meg, soha nem bukott le úgy, hogy rajtakaptam volna, de voltak ráutaló jelek és később be is igazolódott.
2014. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es: elhagytad?
2014. febr. 12. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!