Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehet hinni a horoszkópokban?...

Lehet hinni a horoszkópokban? Mennyire szokott bejönni amit leírnak? Bak vagyok.

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Egy nagy hülyeség
2014. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A valódi horoszkóp egy bonyolult dolog... köszönő viszonyban sincs a női magazinok horoszkóp rovatával. Hatásokat, bizonyos folyamatok jellegét képes előre jelezni. Nem kell rá mérget venni, de bizonyos esetekben hasznos lehet.
2014. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Annyira igaz, mint az, hogy te egy Bak vagy.
2014. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted két vagy több csillag (izzó gázgömb), amelyik 12415151234652362984736765767373373733775625625625 kilométere van tőled, hogyan befolyásolja az életedet? Válaszolj őszintén.
2014. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is bak vagyok. néha mikor eszembe jut rákeresek neten a horoszkópomra 10ből 1-2x pont rám illik de többnyire nem szokott bejönni
2014. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

A valódi horoszkóp egy bonyolult dolog...

de ugyanolyan hülyeség, mint a többi. A középkorban minden uralkodónak voltak horoszkópkészítő asztrológusai. Sohasem készült két egyforma horoszkóp. S hogy egy asztrológus meddig viselte a nyakán a fejét, az leginkább attól függött, hogy mennyire tudta kétértelműen kifejezni számításainak eredményét.

De hogy mást mondjak, a az aktuális világvégéket is ők szokták kiszámítani. 1525-ben volt az első világméretű rémület, amikor nagyon sok pap elkótyavetyélte egyházmegyéje vagyonát, és hajót, bárkát, egyéb vízi járművet vásárolt rajta, félve e vízözöntől. Azóta is egymmást érik a világvége jóslatok, de valahogy még egyetllen egy se bizonyult helyes számításnak. Na, most ha egy ekkora jelentőségű eseményt nem tudnak kiszámítani, akkor nevetséges azt gondolni, hogy majd K.O. öntőmunkás sorsát igen.

2014. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem még sose jött be, szerintem semmi értelme, már csak azért se mert hogy befolyásolná már az életünket főleg olyan szinten ahogy azt leírják?
2014. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
ÁLTALÁBAN bejönnek a jóslások minden csillagjegynél, mert a vonzás törvénye által: hatás-visszahatás/ ok-okozat törvénye is ide hat!/ a lélek célja a harmónia, az egyensúly.Én az évtizedek alatt nem tudatosan olyan szimpatikus és közös érdeklődésű személyeket gyűjtöttem be, akik még jellemben is hasonlítottak rám. Én BAK vagyok, rám nagyon illik a Szaturnusz keménysége, a hívatás, a küzdelem, a minden akadály legyőzése és bátran vállalni a nehézségeket, a megoldásokat keresni, még ösztönből is megvívja ez a típus a maga harcát, de előnyösebb, ha tudatossá válik, mert túl sok az életében a nehézségi próba.A BAK típus szükségszerűen, szinte ösztönösen bejárja a pályáját felsőbb irányításra, ha nem hisz a jóslásban akkor is.Különböző foglalkozású BAK jegyű személyekkel tartós barátság született, és így-vagy úgy-de hasonló pályát jártunk be, a tapasztalatokat megbeszéltük és rájöttünk, hogy azonos feladatokat kaptunk és oldottunk meg igaz sok-sok nehézség által, én még ráadásul úgy, hogy magam is jócskán beletekertem a nehézségekbe, a korábbi rend szeretetembe lezserséget merészeltem belevinni és túlzásokba mélyedtem, ami a kozmoszt sértette és diszharmóniát idézett elő bennem /ami a többi BAK típusnál nem volt!/és balesetek figyelmeztettek, hogy téves úton járok.Röhej, de több figyelmeztetést is kaptam a balesetre,de átlapoztam az intelmeket.Utólag persze könnyű belátni, hogy hol rontottam el, és még most is a javításon dolgozom, lehet, hogy pont annyi energiát kell ráfordítanom a helyreállításra, mint a probléma előidézésére / évek alatt gyűjtöttem be azokat / ezért jobb lett volna hinni a jóslásokban.Ki akar magának tudatosan rosszat? Ugye senki? Mit kellett ebből tanulni? Az elméletet meg kell valósítani, nem csak hirdetni az igét, de az ismereteket realizálni kell: tudatossá kell válni.Naná, hogy kemény leckék sorozatán tanulva már tudom, mi a tudatosság, bizony, muszáj volt körbe járni a témát, hogy változtassak a rossz szokásaimon.
2014. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A napi, heti, havi, éves... szórakozni jó, de néha bejön, néha nem. Az általános jellemzésben van valami, de az is pontatlan, a részletes nekem jó leírást adott, de ahhoz pontos adatokra van szükség, mert nem csak a napjegyet veszi figyelembe.
2014. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!