Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akinek rák a horoszkópja...

Akinek rák a horoszkópja (férfi), az tényleg hűséges? Van vkinek ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
van meg ember a foldon aki hisz ebben a marhasagban?
2014. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, hány éves vagy?

És milyen színű a hajad?

2014. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki. Én ismerek rák férfit, aki egyáltalán nem hűséges, több párját is megcsalta már.
2014. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Én rák vagyok és pont, hogy sokkal jobban igényelem a szeretet mint a legtöbb férfi. Ez csak akkor igaz, ha nem hanyagolod el a párod és nagyon tudod szeretni...
2014. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Rák vagyok, roppant hűséges amíg elég szeretetet és törődést kapok. Utána is, csak többet morgok. De ez simán lehet a jellemem csillagjegyek nélkül is.
2014. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Családunk egyik férfitagja rák jegyű és 24 éve hűséges, szereti és nem csalta meg a párját.
2014. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Rák jegy melyik területe ?Eleje vagy vége, mert az sem mindegy. Hol áll a holdad és az ascendensed hová esik? Ezek kulcs területek, a személyiséget még a jegy sem határozza meg alapból, nem beszélve a többiről....
2014. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tűz jegyűként egy ideig a Rák jegyű pasikkal mindig is kijöttem, még talán a szex is egész jó volt velük, de alapvetően nem tartom őszinte embereknek őket.

Rengeteg átverést kaptam részükről az életben, amelyeket nem érdemeltem volna meg. A Rák, mint a több víz jegyű 99%-a nagyon hazug és ugyanakkor elhallgató ember, s méghozzá olyan hitelesen, hogy én magam és mások is sokszor elhiszik, majd pedig jól át vagyunk verve és megcsalva. A 3 jegy közül talán a Rák a kevésbé hazug és alattomos, de azért jócskán van benne ezekből a tulajdonságokból.

2014. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Egy jó ismerősöm rák, és állandóan csajozik a felesége 2gyereke mellett is - sosem volt hűséges. Most válnak. :(
2014. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyik rák férfi családtagom is elvált még a házassága elején. Félrelépett egy kolléganőjével, és a felesége ezt nem tűrte. Azért hozzá tartozik a dologhoz, hogy nem csodálom,hogy máshol kereste a boldogságot, ugyanis a felesége is eléggé öntörvényű, parancsolgatós nőszemély volt. Olyan aki mindent elvár a másiktól, de cserébe alig ad, a szeretetét (már ha van) pedig egyáltalán nem képes kifejezni. Két picigyereket hagyott ott ez a rák pasi, bár legalább az egyiket ő akarta nevelni, de a bíróság az anyának ítélte mindkettőt.

Mellesleg ez az anya is rák, képzelhetitek...

2014. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!