Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valaki, aki ért a horoszkóp...

Valaki, aki ért a horoszkóp készítéshez segítene?

Figyelt kérdés

Mit mutatnak a csillagok? Azt hiszem két férfiba vagyok szerelmes. Nem tudom hogy történhetett.. Én: 1993.09.02 8:10

Egyikőjük: 1992.10.07 6:54 Másik: 1991.06.10 az időt sajnos nem tudom.. Kit válasszak? :/ Kétségbe vagyok esve.. Mit mutatnak a Csillagok?

Aki nem hisz benne ne írjon!


2014. okt. 14. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg azt mutatják, hogy irtó fogyatékos vagy, és még sokat kell fejlődnöd agyilag. Ha jó kislány akarsz lenni, akkor lefekszel mind a két férfival, és majd 9 hónap múlva válaszolok az új kérdésedre.
2014. okt. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. A csillagokból ezt így nem lehet kiolvasni.


A legegyszerűbb módszer, amit régen csináltak a lányok. Szedsz kamilla virágot és számolsz: "szeret, nem szeret, szeret, nem szeret..."


Anonymus

2014. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Asztrológusként azt kell mondjam, hogy ezek az adatok kevesek ahhoz, hogy meg lehessen ezt állapítani. A horoszkópok elkészítéséhez szükséges az óra és perc adat is, illetve a születési hely. Ha hiszel az ilyesfajta segítségben, a hiányzó adatok miatt én inkább egy kártyajóslást javasolnék neked.


Szép napot!


Szofril

2014. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég. Mi köze az óra és percnek mindehhez? Ez akkora ökörség, hogy nem igaz.


Minden ember egy teljességbe születik nem részlegességbe. Ezért van az, hogy a horoszkóp rovatban minden csillagjegy rám is illik valamilyen formában. Van amelyik kevésbé, van amelyik jobban, és nem attól függ, hogy melyik illik rám jobban, hogy melyik csillagjegyben születtem, hanem attól, melyik csillagjegy tulajdonságait követem és igyekszem kiteljesíteni. A született csillagjegy csak egy lehetőség, hogy az adott csillagjegyben könnyebben érvényesülök, de nem kizárólagosság.


Ehhez nem az évszámaid kellenek kérdezző, hanem egy elbeszélgetés amiben az igaz "asztrológus" megtudja, hogy mely csillagkép illik rád a legjobban, aztán a két sráccal is elbeszélget és ezen információk birtokában már "megjósolható" egy lehetséges jövő, de még az sem eleve elrendelt.


Óvakodj mindenkitől, aki neked egyetlen másodperc alapján akarja meghatározni a tulajdonságaid. Ne legyünk már buták embeerek, pont mi ne, akiknek ősei olyan jól ismerték a csillagos eget, hogy mesék ezreit olvasták ki abból.


Kérdező: Ha nem tudsz dönteni akkor erre való a próba. Állítsd mindkettőt próba elé, amelyik hamarabb elbukik az a kieső. Ennyire egyszerű.


De nehogy bedőlj már ilyen asztro bubusoknak. Főleg ha pénzt kér. Ezt régen úgy hívták, hogy kuruzsló.


Egy lánykával a nyáron csak azért nem jöttem össze, mert egy kuruzsló azt "jósolta" a nyáron egy barna hajú fiúval fog találkozni és ő lesz a nagy ő. Természetesen azóta sem találkozott vele, de azóta már megint volt nála és új jóslatot kapott, vagyis majd a télen jön el a "herceg", mert vaami közbejött neki a nyáron. Ez két alkalom volt. Kérdeztem ez mennyibe került? 1 alkalom 12.000 ft. Pedig nekem tetszett a lány, és szerintem jók lettünk volna együtt, de nem, egy kurizsló at mondta 12ezer forintér,kkor biztos úgy van...


Anonymus

2014. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az utolsó hozzászóló válaszához kapcsolódóan. Azért kell az óra és perc, mert így lesz csak személyes a horoszkóp, elvégre még az ikreknél lévő pár perces eltérés is számít. Ilyenkor azt vizsgáljuk, hogy a születés idejében a születés helyére milyen csillagállások vetülnek. Bár szeretek beszélgetni az ügyfeleimmel, én gyakrabban készítek írásos horoszkópokat, így lényegében fogalmam sincs arról, kire milyen jegy illik. És ez az elemzés 15-30 oldalas, tehát semmi köze ahhoz ami az újságok hátulján szerepel, aminek valóban nem sok köze van a valódi asztrológiához.
2014. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És mit lehet erről 15-30 oldalt írni? Csak azért mert sok oldalt megtöltesz, akkor máris hiteles lesz?


Ráadásul az óra és perc teljesen felesleges egy csillagkép meghatározásakor. Ugyanis napokig ugyan abban a csillagképben kel fel a nap. Persze minden csillagképnek vannak dekanátusai, de ez nem változtat a tényen, hogy óra és perces felbontás teljesen felesleges.


Még esetleg, ha a bolygók állását is figyelembe vesszük, de még oda is bőven elég az óra, de még ez sem szükséges, mert ennyire kirészletezni teljesen felesleges. Nem is lehet csak nagy hibahatárral.


Én is foglalkozom csillagállásokkal, de én inkább mesei illetve bibliai keretben és nem horoszkóp fogalomban, de ennek ellenére tudnék horoszkópot készíteni, de akkor se tudnék max 1 oldalnál többet írni, mondani egy ember életéről a csillagok alapján. Maximum, ha állnék olyan hihetetlen magas szinten csillagismeretben, hogy mesét mondjak mint a régi mesemondók, akkor is max 2-3 oldal lenne. De akkor aztán ki lenne vesézve. Így csak maximum egy jól közelítő mesét tudok ajánlani, amiből az illető személy magára ismerhet, és megválaszolhatja a kérdését.


Tényleg elképzelésem sincs, hogy mit lehet 30 oldalon át írni erről. De ha megcsinálod az enyémet, elolvasom mert tényleg kíváncsi vagyok, de biztos nem fizetek érte :D


Anonymus

2014. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az, hogy Te nem tudsz, nem jelenti, hogy más sem. :) Amúgy egy horoszkópban az összes bolygó helyzetét és egymáshoz való viszonyát elemezni kell, aminél számít az, hogy az adott jegy hányadik fokán állt. A Hold és több égitest is elég gyorsan mozog ahhoz, hogy számítson a perc adat is. Amúgy a bibliában is szerepelnek asztrológusok, de ezt bizonyára tudod is.

Mivel egy horoszkóp elkészítése közel egy hetes munka, gondolom nem várod el mástól, amit te sem tennél meg: hogy ingyen dolgozol bárkinek is.

2014. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erre mondtam / írtam, hogy ennyire nem határozzák meg a sorsunkat és életünket a bolygók és a csillagok. Sőt semennyire. Lehetőséget adnak bizonyos tulajdonságok megnyilvánulására, irányt mutathatnak élethelyzetekben, de nem határoznak meg semmit. Ezeket az erőket vagy kihasználjuk ott akkor, vagy lekéstük, irányt váltunk ott akkor vagy lekéstük. Honnan tudod, hogy mikor milyen bolygóállások és csillagok erejét, azok pozitív - negatív hatásait használta ki? Ez kb tök random, bár ha általánosságokban fogalmazod meg, akkor vak tyúk is talál szemet. Éppen ezért tök mindegy mit írsz le, ha áltlános közhelyekben írod meg, akkor kb. sablon szövegekkel össze lehet rakni azt a 30 oldalt. Nem hiszem, hogy 1 hetet te dolgozol egy ember életének elemzésével.


No mindegy, azért megírhatnád mennyibe fáj egy ilyen, ha az ember tudni akarja csillagai titkát. Lehet én is beszálok a bizniszbe :)


Anonymus

2014. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!