Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpió csillagjegyű emberek...

A Skorpió csillagjegyű emberek milyenek párkapcsolat terén és mely csillagjegyűekkel jönnek ki legjobban? Melyek a szerencsés/esélyes párosok?

Figyelt kérdés
Ha nem hiszel az ilyesmiben és csak trollkodni jössz, hát nem bánom, de ha gyenge a színvonalad, akkor jelentem a válaszod. ;)

2014. okt. 21. 20:28
1 2
 1/18 anonim válasza:
71%
Nem trollkodni jöttem, de a google a barátod.
2014. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
0%

Ha már vagy olyan buta és természettudományosan alulművelt, hogy ilyenekben hiszel, akkor menj az ezotéria kategóriába kérdeződködni, de itt ne próbálkozz ráerőltetni az emberekre egy ilyen tudomány által kiokádott h_ülyeséget!

Örülj, hogy nem jelentem a kérdésed. Puszi! ;)

2014. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
bika és a skorpio az nagyon ősszeillik :) tapasztaltam :D
2014. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Egy skorpió nő mellett sosem unatkozol,lángoló tűz istennő ahhhw.

Passzol a hal,bika,rák,bak.

Én oroszlán vagyok de imádom az én kis skorpiómat.

2014. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

# 3: Csak nincs ilyen ismerősöm... :D


# 2: Mert ha jelented a kérdésem, akkor mi lesz, 2 év letöltendőt kapok? Legfeljebb átteszik az ezotériába a kérdést, bár itt is megállja a helyét, mert párkapcsolati kérdés.

2014. okt. 21. 20:36
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyenben, hogy szimplán bizonyos csillagjegyű emberek ilyen és ilyen csillagjegyűekkel jó párosok, ilyen és ilyen csillagjegyűekkel nem, az hisz a legkevésbé, aki komolyan foglalkozik asztrológiával, mert ez nem így működik. Még akkor sem, ha asztrológiai szempontból nézzük.
2014. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 21. 20:46
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Én skorpió vagyok, és ismerek több skorpiót is. Egy biztos, hűséges. Egynéhány helyen az ellenkezőjét írják, de hülyeség. Nem tudok mélyebb érzésű csillagjegyet. Nem tudom kihez illene, nekem volt szintén skorpió, halak, szűz párom, de nem jöttünk ki. A skorpió birtokolni akarta a skorpiót, ezt nem bírtam semennyire elviselni (többek között). Volt még nyilas és mérleg, de nem komoly, és katasztrófa volt. Na azok tuti nem jók!
2014. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nyilasnál és Mérlegnél mi volt a probléma? :)
2014. okt. 21. 21:23
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja, és ha egyszer becsapod, ott vége. Nem mutatja ki, de soha az életben nem lesz már a régi. Csak lassan eltávolodik érzelmileg, majd lelép. Ezt magamból kiindulva mondom.
2014. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!