Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpiók mind olyan gonoszna...

A skorpiók mind olyan gonosznak mint a barátnőm?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm egy érzéketlen 21 éves lány, és skorpió. Mindenkivel túl sértően őszinte. Barátai rajtam kívül nincsenek, és mi már a gimnázium óta barátok vagyunk, már akkor ilyen volt, nem is szerette senki. Mindenki csúfolta, és nekik nem mert visszaszólni, de a gyengébbeknek igen. Az egyetemre eljutott arra a szintre hogy az erősebbeknek is visszaszóljon. Egy velünk egy egyetemre járó lány aztmondta, hogy a barátnőjének úgy és olyanokat szólt vissza, hogy már pszichológushoz akar menni. Nem akarom elhagyni a barátnőmet, de nagyon kellemetlenül érzem magam mellette. Még soha nem volt fiúja, és szűz. Engem is már nagyon durván sértegetett, de aztán megbocsájtottam neki, hisz nincs senkije. Egyébként láncdohányos, és alkoholista. Ott hagyjam őt vagy ne?
2014. okt. 23. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Ne skatulyázd be az embereket.
2014. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Igen, foleg a nok. Aferfiak, habar uralkodok, csakis onimadok, de kicsit normalisabbak.
2014. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem, a skorpiók még gonoszabbak, mint a barátnőd az ördög hozzájuk képes kisangyal.
2014. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Ez az egész horoszkóp dolog egy hatalmas hülyeség, én ismerek olyan lányt akinek skorpió a horoszkópja és pont az ellenkezője annak akit leírtál, hihetetlenül kedves, aranyos és még csak véletlenül sem akarna megbántani senkit. Szóval egy agyatlan gyökér aki horoszkóp alapján határozza meg ki milyen ember.
2014. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%

A skorpió nem gonosz!

A pókszabásúakhoz tartozik és csak éhsége, vagy önvédelme miatt öl.

("A skorpiók mind olyan gonosznak..." és "... 21 éves lány, és skorpió." - általad írottak alapján.)

.

Amennyiben csillagjegye alapján kérdezed, itt az igazi értelmezése a horoszkópoknak:

[link]

.

Szép dolog, hogy sajnálatból nem hagytad még el.

Előbb-utóbb meglesz az erdménye, az ő viselkedése alapján itélnek meg téged is, mint legjobb barátnőjét.

Mások is ismerik és figyelembe veszik a mondást:

"Madarat tolláról..." és

"hasonló a hasonlónak örül!"

.

Ha ő a legjobb barátnőd, figyelmeztesd, kénytelen leszel megszakítani barátságotokat, ha nem változik, mégpedig önmagad megvédése miatt.

2014. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
És a skorpió végül magát csípi meg...legyen ennyi elég :)
2014. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
67%
GONOSZAK ÉS UTÁLATOSAK VAGYUNK MIND? HÁHÁHÁ!!!44!!!!!4!!!!44!négy!!péntek!!!hejesirásíhíba!!!!!
2014. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
!*
2014. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az 500 watt mégsem 1200 :D

Inkább magatoknak valók vagytok mert bátorságotok az nincs skorpiók.Az a van de minek.

2014. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is skorpió, nem gonosz, de nagyon bántó tud néha lenni.
2014. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!