Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő és szűz pasi...

Oroszlán nő és szűz pasi összeillenek?

Figyelt kérdés
Főleg azok válaszát várnám, akiknek van ilyen tapasztalatuk párkapcsolatban, és/vagy értenek ezekhez a dolgokhoz. Azok, akiket ez nem érdekel, azok kíméljenek léci. :)

2014. nov. 1. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Hozzád normális ember nem illik.
2014. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen nem a csillagjegyeteken múlik. Ha azt mondanám, hogy nem, akkor életed szerelmét otthagynád?
2014. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Ha állatokról beszélünk, akkor nem nő, hanem nőstény.

És különben is, milyen beteg elme gondolná, hogy egy nőstény oroszlán meg egy férfi (főleg szűz) "összeillene"? Az ilyen gusztustalan dolgokat tartsd meg magadnak. (jk)

2014. nov. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jajj. :D Ez az utóbbi. :D

Amúgy komolyra fordítva, tényleg mi ez már. Ha valaki azt mondja, hogy nem illetek össze ezen az alapon, akkor otthagyod a nagy szerelmet mert ez van a csillagokban meg nem tudom hol megírva?

2014. nov. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem miért gondolja bárki, hogy a csillagjegy miatt bárkit is ott akarnék hagyni..csak érdekel, hogy aki ért ezekhez a dolgokhoz, az mit gondol erről...Na, mindegy..:)
2014. nov. 4. 19:38
 6/12 anonim válasza:
Tudod ez egy nagyszerű kérdés! :) Pont az előző kapcsolatomban ez volt a felállás és én mint szűz csodáltam az oroszlánt..jól éreztük magunkat együtt és nagyon nehéz volt az elválás mindig amikor együtt voltunk.De hát szerettem és ő is engem és olyan nagy problémák sosem voltak csak ilyen kisebb veszekedések de hát az hol nincs? :) szóval hogy össze illenek-e?Határozottan! :)
2014. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
60%
Még annyit hogy a szűznek mutasd meg hogy mennyire szereted és ez nagyon fontos!Ha ezt sikerül kimutatnod hidd el nem lesz probléma!Mondj neki kedves szavakat legyen neked ő a legfontosabb és érezze hogy más nála szóba se jöhet csak ő mivel a szűz rendkívül szeretett képes és hű ami a legfontosabb de ha pont az ellenkezőjét érzékelteted vele akkor bánhatod mert ezzel eltaszíthatod magadtól.Remélem tudtam segíteni :)
2014. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A két utolsó hozzászólónak nagyon köszönöm a választ!!!!! :)
2014. nov. 6. 20:18
 9/12 A kérdező kommentje:
És minden szűz férfi ilyen szűkszavú és nehezen megnyíló? Mert nálunk ez a fő probléma..hogy nagyon nehezen nyílik meg és nehezen beszél az érzéseiről..én meg túl szókimondó vagyok, lehet sokszor túl nyers is..Pedig nagyon igyekszem visszafogni magam, meg nem hisztizni minden hülyeségen..de az alaptermészetem az néha előjön. :( Sokszor annyira különbözőnek érzem magamtól, hogy ezért gondolkoztam el ezen, hogy működhet-e ez a dolog..persze nem a csillagjegyek miatt..hanem , mert tényleg annyira különbözünk..:) De eddig mindent sikerült megbeszélni szerencsére. :)
2014. nov. 6. 20:24
 10/12 anonim válasza:
Igen teljes mértékben...:D én is nehezen nyílok meg minden terén míg az oroszlánnak sokkal könyebb felnőtt dolgokban is :D Ha bármi kérdésed van és még tudni akarsz valamit akkor leírom neked privátban a nevem és kérdezz bátran facen :)
2014. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!