Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek a kos nőhöz...

G.kiki94 kérdése:

Szerintetek a kos nőhöz mennyire illik az oroszlán férfi?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
12,6548921%
2015. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az oroszlán szereti a kosokat, kitűnő lakoma.
2015. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

[link]


A Te jegyed: Kos --- A pasid jegye: Oroszlán


Így illetek össze:


E két jegy közös kapcsolata rengeteg szenvedélyt tartogat. Egyaránt lobbanékony természetű személyekről van szó, viszont a haragtartás egyikükre sem jellemző.

A Kos általában nagyobb jelentőséget tulajdonít a szabadságnak, mint az Oroszlán, és gyakran ő játssza az irányító szerepet. Az Oroszlán viszont arra érez késztetést, hogy minden helyzetben tündökölhessen. Imádja, ha közönsége van, és a figyelem középpontjában van. Amíg e szabályokat mindketten tiszteletben tartják, kapcsolatuk akár konfliktusmentes is lehet.

Szexualitásukban meg van a tűz és a lobogás. Mindketten szenvedéllyel vetik bele magukat a testi örömök élvezetébe, de ez mellett szeretik a kedveskedést, ha csak megérintik és simogatják egymást.

Egyformán dinamikusak, életszeretők, de a Kos mindig a maximumra törekszik. Kettőjük közül az Oroszlán a türelmesebb, a Kos pedig mindig új dolgokba fog, hogy új élményeket szerezzen. Ha azonban megunja, abba is hagyja, amit elkezdett, és ezzel az őrületbe kergeti az Oroszlánt, aki igyekszik megbékíteni mindenkit, akit a Kos – féktelen száguldozása közben – megharagított.

Amikor együtt munkálkodnak egy cél megvalósításában, akkor egyenrangú felek, és olyan párost alkotnak, akik nagyon sokra vihetik.


[link]


[link]

Párkapcsolat

Ideális társak, mind a barátságban, mind a szerelemben, hiszen mindketten tüzes jegy gyermekei. Azonos a vérmérsékletük, a gondolkodásmódjuk, tökéletesen meg tudják érteni a másik lelkesedését, ezért aztán serkentőleg hatnak egymásra. Szeretik a társaságot, a nyilvánosságot, nincs titkolnivalójuk a világ előtt. És egymás előtt se igazán titkolóznak. Olyan az életük, mint egy nyitott könyv. Egy izgalmas kalandregény. Szerelmüket a teljes összhang, a dinamizmus és a lelkesedés hatja át. Az Oroszlán szereti a nagy társaságot és a fényűzést. A Kos ideig-óráig jól érzi magát mellette, de aztán gyorsan leveti az alkalmi ruhát és joggingba bújik, hogy inkább fusson egyet a ház körül, amíg a kedvese az utolsó vendéget is elbúcsúztatja. Az ágyban aztán ismét egymásra találnak, és fáradhatatlanul keresik egymás örömét.


[link]


Viszont itt azt írja, hogy Oroszlánhoz inkább Mérleg és Nyilas illik.

[link]


Fordítva:

Koshoz Oroszlán (!) és Nyilas

[link]


Mind a 2 Tűz-jegy szóval nagy probléma nem lehet! :)


Nyomsz egy hasznost?

2015. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
2015. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok újra.


"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik."

Köszönöm szépen azoknak, akik lepontoztak, mikor igyekeztem jó választ adni, dolgoztam vele vagy 10 percet, kerestem, kutattam.


Aki "Nem hasznos"-t nyomott, annak azt kívánom, hogy ott jöjjön rá a cifra fosás, ahol nincs budi!!!!!! + papír se!

2015. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as : én köszönöm a választ, nyomtam is a hasznosat :)
2015. márc. 11. 23:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne hari 3-mas de én Kos(nő) vagyok a párom Oroszlán.(férfi)

A kapcsolat:

Az oroszlán nem fogadja meg a tanacsaim,de végül rá jönn,hogy igazam volt,de nem ismeri be vagy max nehezen.

Nekem uncsi a párom,alig lehet vele beszélgetni.

Néha túl nyálas,pedig nem néznéd ki belőle ezt úgy értem sokszor nyávog,hogy simiz,masszirozz stb..

két tüzes jegy?haha álandóan veszekszünk,bármin összeveszünk

De gyorsan ki is békülünk.

2015. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj azt, hogy ez mennyire igaz, azt nem tudom elmondani, de én azt sérelmeztem, hogy megadtam a kérdésre a választ, dolgoztam vele és amikor visszanéztem, az volt ott, hogy 0%-ban hasznos, mikor egyértelműen meg volt a válasz a kérdésre.
2015. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Kos nő vagyok, úgy általában nem jönnek be a tűz jegyűek. Mármint eleinte vonzanak, de utána az agyamra mennek. A levegő jegyűekkel viszont nagyon jól kijövök, mondjuk nekem a Marsom a Vízöntőben van, az 5. házam pedig a Mérlegben.
2015. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Marsom a Vízöntőben van, az 5. házam pedig a Mérlegben"


aztanemjóját :D megijesztettem a mellettem lévőket, olyan képet vágtam :D

2015. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!