Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő visszahódítása?

Rák nő visszahódítása?

Figyelt kérdés
Mérleg férfi vagyok. 3 hete elhagyott a rák párom. De nem vagyok az a típus,aki feladja. Most ismerkedik egy másik sráccal. De az sztem max gyógykapcsi. 5,5 évet voltunk együtt.

2015. szept. 25. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Elég egyszerű: próbáld meg az agybutító értelmetlen horoszkóp olvasása nélkül szeretni...
2015. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy volt. Azért tartok itt.
2015. szept. 25. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos engem anno 6,5 év után hagyott ott a csaj.(én bika,ő szűz).

Én rögtön el kezdtem foglalkozni ezoterikával jóslás,hókuszpók meg miegymás,s még ráadásul hittem is benne. És simán mondhatom neked az egésszel szart sem értem. Az ezoterikából csak az Ez Ott Erika maradt.

Persze az alapjellemet nagyban befolyásolja a születési csillagjegy de ennél jobban nem kell belemenni,mert itt más dolgok azok ami miatt szétmegy egy kapcsolat.

2015. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A ráknál ha egyszer megtörik a bizalom, soha nem épül ki újra.
2015. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle.

Nézd, egy rák csajnak irreális igényei vannak. Mindent elvár a párjától, és csak akkor viszonoz úgy ahogy bármit is, ha minden egytől egyig megvan. Első és legfontosabb, hogy eltartsd, elhalmozd ajándékokkal, minden születésnapját és egyebét ünnepeld meg vele, tedd ki a lelkedet, gülizz otthon, a munkahelyeden is. Teljesítsd minden sóhaját, figyelem, azt is amit ki sem mondott! Mert ha nem, akkor hisztizik, veszekszik, vagy egyidő után, amikor megunt, akkor szakít. Persze a szakítás csak akkor jő el, amikor már megvan a következő áldozata, annál már nyeregben van, addig nem szakít.


Na most veled szakított. Tehát nem ugráltál úgy, ahogy fütyült. És már nyeregben egy más pasinál. Ebből nem lesz visszahódítás, kizárólag abban az esetben, ha mégsem jön össze neki a következővel. Akkor majd hagyja, hogy újra meghódítsd. De még jobban fog zsarolni, és terrorizálni, mint azelőtt, amit talán te fogsz előbb megunni, és ha te hagyod el őt, akkor te leszel kikiáltva a főgonosznak.

2015. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

5-öskének teljesen igaza van. Hozzátenném még azt,hogy ez bizony majdnem minden nőre igaz párkapcsolati jellemzés.

Fel a fejjel,semmi remény.

2015. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy rák nőt akarsz visszaszerezni?? Legnagyobb manipulatív és lelki sérült nők a rákok... Iszonyú lelki teher velük lenni.

Mindenért hisztiznek, sírnak, de csak ha kettesben vagy vele, akkor jön elő a nagy szája, egyébként társaságban csak halkan mosolyog magában.

3 rák nőm volt, mind a 3 egy álszent. Teljesen mindegy volt, mit csináltam, neki semmi nem volt jó. Ezt még ki is bírtam. De az, hogy képtelen volt az összes kimozdulni... Soha semmit nem csinálnak, csak otthon ülnek, takarítanak, főznek, ami nagyon hamar megunható. Náluk olyan , hogy társasági esemény vagy megjelenés, nincs, max a családi ebéd. Ennyit nem érnek.

2015. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!