Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a skorpió...

Mi a véleményetek a skorpió férfiakról?

Figyelt kérdés
Megszokni vagy megszökni? Ez itt a kérdés
2015. nov. 28. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Csíp a farkuk.
2015. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne kezdjenek skorpió nőkkel, mert sok skorpió nőstény megeszi a párját közösülés után.
2015. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia, en skorpió vagyok(nö), volt több skorpió pasim,se veled se nelküled kapcsi igazából.

sztem inkabb szökj meg.

a legutóbbi, eleg sokszor eljatszotta, hivtam nem vette fel, rá két órara hivott vissza!!

volt olyan órakig nem vette fel, most ez van a kocsival, az van a kocsival, mindig kifogasokat keresett, de közben ő azért szeret...

Utana en is elkezdtem jatszani h nem vettem fel neki, akkor sirva felhivott h en megcsalom..akkor erezte magat biztonsagban, ha otthon voltam, és bekapcsoltam neki a skypeot, valóban otthon vagyok:)

2015. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Általában megszöknek tőle a hölgyek.Nem ad szabadságot a másiknak.Nem mindenki képes elviselni a gyanusítgatást.Szüksége van , hogy hatalmat gyakoroljon a másik felett.Általában alkohol rabjai lesznek.Teljes odaadást várnak el a nő részéről.Ők maguk meg megcsalják a szeretett nőt.Imádnak és gyűlölnek.Nincs középút.Pl.ismerek családokat, úgy élnek, hogy apunál van a pénz.Addig nem tud semmit csinálni, vásárolni amig apu haza nem ér és csak könyörgésre ad vagy nem ad pénzt.Maguktól nem tagadnak meg semmi extrát, a család rovására sem. Nagy csábításokról híres, de menekülnek tőle a nők, mert megerőszakolja az életet.Amit kigondolt azt tűzön vizen át megvalósítja.Bosszúálló.Ha kell évek múlva üt vissza.Azért vannak jó tulajdonságai is. Pl.jó dolgozó cégnél.
2015. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Ezt egy skorpió ismerősöm így mondta nekem: "megszoksz vagy megszopsz". Azt hiszem, ezt mindent elárul a skorpiókról, tudatában van annak, hogy iszonyat nehéz őt elviselni, de nem is könnyíti meg a helyzetet. Valóban bosszúállók tudnak lenni, mert minden sérelmet megjegyeznek (mondjuk ez rám is jellemző, pedig nem skorpió vagyok). Maguknak valók, törtetők, átgázolnak mindenen, hogy elérjék a céljukat (ezt persze lehet kitartásnak is nevezni). Azonnal tudják az emberekről,hogy kitől mit várhatnak, iszonyat jó emberismerők tudnak lenni, maguk köré vonzzák, akit akarnak, de a nehéz személyiségük miatt nem sokan tudnak sokáig megmaradni mellettük. Állandóan lángolnak, folyamatos izzás van bennük, késztetés, hogy tegyenek valamit, nem bírják az állóvizet, a túlzott nyugalmat. Szeretnek társaságban lenni, amennyiben a jó oldaluk kerül előtérbe, akkor nagyon kedvelhetők, mert segítőkészek, és akár akaratukon kívül is megtesznek sok mindent. Szeretőknek kiválók, csábítók, de házastársnak nem valók, hosszú kapcsolatra. Nagyon mély a lelkiviláguk, és pont ezt használják ki, könnyedén megnyílnak nekik az emberek (először vidám ember benyomását keltik), de ezzel képesek is visszaélni, amikor a fullánkjukat beléd szúrják (kiismerik a leggyengébb pontodat). Persze ez olykor nekik is fájdalmas, és sokszor saját magukat védelmezik ezzel, mert rohadt érzékenyek (ezért is állnak bosszút a sérelmeken!). Szóval, összességében nagyon bonyolult, érdekes személyiségek, de idegrendszer kell hozzájuk :D
2015. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj, most mi lesz?
2015. nov. 28. 17:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennyi baromságot összehordani, istenem...
2015. nov. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vélemény kellett nem?
2015. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, vélemény kell, nem én írtam, hogy baromság. Nyugi
2015. nov. 29. 19:17
 10/10 anonim válasza:

Én imádom őket:-)

Szerintem minden milyen jegyben született ember, rossz és jó tulajdonsága mindenkinek van.

Eddig 3 barátom volt, 2 skorpió egy más jegyű. Én szerettem, hogy határozottak, céltudatosak voltak. A féltékenységet az elején csírájában el tudtam fojtani.


Észveszejtően jók, fantáziadúsak és bevállalósak az ágyban, kimeríthetetlenek.

2015. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!