Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » úgy érzem hogy megtaláltam a...

úgy érzem hogy megtaláltam a másik felemet ikerlangomat lehetséges?

Figyelt kérdés

24 év korkülönbség van köztünk. rég ismerjük egymást meg gyerek voltam mikor megismertem de pár év után mikor betöltöttem a 18-át ujra találkoztunk. Azután majdnem egy evet együtt voltunk amíg szét nem választottak minket .3 év után ujra elkezdtünk beszélgetni és addig se tudtam kiverni a fejemből se a szívemből folyton rá gondoltam. csak most nem tudunk együtt lenni mert nekem családom van. Nem tudom mit tegyek hozza húz a szivem vele szeretnek lenni. lehet hogy nagy a korkülönbség de szeretem :(

mit csináljak segítsetek kérlek :(


2016. jan. 4. 17:01
1 2
 1/11 Legoman ***** válasza:
73%

Nem lehet, hogy csak testileg vonzódsz hozzá?

Ha ő volna az ikerlángod, akkor folyton éreznéd őt, és ő is téged.

A pároddal miért alapítottál családot, ha ő hozzá húz a szíved, a párodba miért lettél szerelmes akkor?

Miért döntöttél úgy, hogy a pároddal maradsz életed végéig? Mert valószínű ezt akartad, ezért is lett családod.


Még azt is eltudom képzelni, hogy nem-e csak hasonlítotok egymásra, hogy az energiáitok szinte megegyeznek, és emiatt szeretnél vele lenni, míg a jelenlegi párodnál teljesen mások az energiák, mint nálad, de ez nem feltétlen rossz, mert ettől lesz jó egy kapcsolat, ha kiegyenlítitek egymást.


Vegyél két almát és egy körtét, ezek most súlyban megegyeznek.

Ha a mérlegen csoportosítod őket, és egyik oldalára teszel két almát, a másikra semmit, akkor a mérleg értelemszerűen egy irányba dől el. Most vegyél egy almát, és a másik végére tegyél egy körtét. A mérleg ilyenkor pont egyensúlyban lesz. Ez a kiegyensúlyozottság kell egy kapcsolatba, ami nem azon alapszik, hogy mindketten ugyanolyanok vagytok.

A mágnesen a pozitív rész a negatívat vonzza, és mondhatni taszítja saját magát, azt amiből ő van, mert neki a negatív kell.


A szabad döntési akaratot megadom neked természetesen, de ez nem azt jelenti, hogy gondolkodás nélkül kell cselekedned!

2016. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a gyerek véletlenül "csúszott" be de nem akartam elvetetni. ikrek vagyunk mind a ketten a párom pedig bak. A parrom és én nem hasonlítunk egymásra nem szeretjük ugyan azt pl én szeretem a sportot ő pedig nem de jól egyezzünk ha hagyok utánna. Boldog voltam vele ugyan azt szerettük
2016. jan. 4. 19:40
 3/11 Legoman ***** válasza:
Mesélnél nekem egy kicsit arról, akit kedvelsz? :)
2016. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha 24 év a korkülönbség akkor abban van valami...


de lehet hogy csak valami karmikus kapcsolat, ha letudtátok amit le kell tudni akkor vége lesz (lehet hogy gyorsabban mint gondolnád)

2016. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Mindent, amit leírtál passzol az ikerláng-hoz.

Ténylegesen nem számít a hely és idő.

Ez csak az egó korlátoltsága.

(Így kívűlállóként): A szíved húz hozzá, hiányérzeted van.

Csak az tekinthető akadálynak, hogy mekkora a korkülönbség.

Szerintem ez a gátlásod csak azért van, mert félsz hogy hogyan viszonyul hozzád a külvilág.:)

Ha tényleg szereted, akkor tedd azt amit a szíved diktál.

Az a baj az emberekkel hogy, mikor az eszükre kellene hallgatniuk, akkor a szívükre hallgatnak és pont fordítva.

Azt nem mondhatja meg rajtad kívül senki más, hogy mit tegyél.

De abban segíthetünk, hogy mire hallgas.

2016. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Bármi lehetséges..

Hasonló helyzetben vagyok,csak nem a korkülönbség választ el minket hanem "jó pár"km..

De megtudom mondani hogy ha épp rossz kedve van,vagy rossz történik vele,megérzem hogy éppen mikor viszi el a kutyáját sétálni..ez nem vicc..utána kérdezem hogy hol volt,mit csinált és mindig ugy van,meg az történt amit érzek..

Tegnap közöltem vele hogy jó étvágyat,egyszerűen csak ráírtam..és ez nem ebédidő volt,hanem késő esti órákban,aztán csak lestem mikor vissza írt hogy köszii..valóban akkor evett..

2016. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen sütit teàval..lestem is honnan tudod mi vagy gondolatolvasó vagy keressem tovàbb a kémkameràt..
2016. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Aki nem hisz ilyenekbe az miért ebben a kategóriában olvasgat?

Akkor mégiscsak érdekel..irigykedsz?

2016. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tüzifaeladó válasza:

Kedves Felettem író!


Azért, mert itt vannak a legviccesebb kédések, illetve válaszok. :D

2016. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

lehetekre nem adok.


Vagy van egy semmihez sem hasonlítható érzés hogy

Ő AZ. PONT és soha senki más nem lesz olyan.

vagy nincs ez az érzés és akkor nem az.

2016. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!