Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az ikrek nőhöz melyik férfi...

Az ikrek nőhöz melyik férfi illik?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok alapján, ha lehet
2016. jan. 23. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én halak skoroióként sokszor próbáltam beszélgetni ikrek lánnyal de egyszerűen ha nincs valami másik jegy ahol kapcsolódik velem akkor érdektelenségbe kifulladt a történet felvet egy témát én szeretek belemenni ő szeret tovább menni.
2016. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
A négyesikrek.
2016. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Szűz,Nyilas
2016. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Én iker nő vagyok, és tapasztalatom szerint a Mérlegekkel jövök ki a legjobban.

Nyilas jegyűekkel nem, mert ők fárasztanak, az oroszlán nagyon jó barátnak de társnak egy idő után idegesítő (a volt férjem és a fiam is oroszlán) A vízöntőkkel nehezen jövök ki az arroganciájuk miatt. A mérleg az akik elviselik, és tudják kezelni a kettős személyiségemet.

2016. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#4 A mikulás sem létezik, csak hogy tudd.
2016. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is a mérleg. A mostani párom mérleg, és nagyon jó a kapcsolatunk. :)

Az egyik exem bak volt -> életem legrémesebb egy éve volt, abszolút nem jöttünk ki, az előtte lévő szűz -> itt pedig nem a természetével volt probléma, hanem a tetteivel.

2016. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A kétfa szú...
2016. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem csak a csillagjegy számít. Az aszendensed, holdad nem tudod esetleg? Egyébként rossz nem lehet egy nyilas napú, holdjegyű vagy aszcendensű ;)
2016. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Elvileg a mérleg, de ikrek vagyok és a párom kos, és már lassan 4 éve boldogítjuk egymást.:) Állítólag az ikrek mellé azért jó a mérleg, mert a mérleg tudja egyedül lenyugtatni és megérteni az ikreket, míg az ikreknek pont olyan személyiségre van szükségük, mint a mérleg. Kiegészítik egymást.

Saját tapasztalatból viszont, ugye a párom kos.. Nagyon szeretjük egymást, mindig fel tudjuk lángoltatni ezt a dolgot, ha úgy érezzük, hogy a kapcsolatunk elkezd laposodni. Sokat vitázunk, de az évek során egyre jobban megtaláljuk a harmóniát. Szokták mondani, hogy a "levegő élteti a tüzet" és itt ugye egy tűz és egy levegő jegyről beszélünk, tehát ez is megmagyarázhatja a több év után is izzó szerelmet:)))

2016. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Ikrek nő vagyok, az előző komoly kapcsolatom és a mostani is Mérleg, és én ez alapján levontam a következtetést, hogy passzolunk a Mérleg férfiakkal. Toleránsak, elfogadóak, nem kiabálnak velem, nem cseszegetnek apró hülyeségek miatt.
2016. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!