Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő és mérleg férfi...

Bika nő és mérleg férfi összeillenek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 09:12
 1/4 anonim válasza:
a bikához jobb lenne egy tehén
2016. márc. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi pont ilyenek vagyunk. A feleségem bika, én mérleg. Elég jól összeillünk. Mindketten szeretünk utazni, nem vagyunk túl komolyak, viszont dolgozunk keményen. Illetve ő most gyesen van, de előtte hétvégén is húzta az igát. Szerintem nem rossz párosítás. 36/F
2016. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 meszasa válasza:

Ha szereted eléggé hozzá, hogy kicsit többet figyelj rá akkor működni fog a dolog.


Mivel ez egy föld-levegő kapcsolat, csak arra kell figyelj, hogy megértsd pontosan a szándékait. Lesznek olyan dolgok amit nem úgy fog érteni, ahogy te érted, ezért a kijelentéseit mindig át kell gondolnod.

Egy föld jegy mindenben a tartósságot és az értéket nézi, a levegő mindenben a szellemiséget és a munkával hozzáadott értéket.

2016. márc. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nyilván van igazság alapja, és ebben én is hiszek, de igazából szerintem sokszor ez a csillagjegyes dolog, ez csak kifogás, amivel magyarázzuk a jellemhibáinkat. Sokszor hallottam már a "én skorpió vagyok, nem tehetek róla", és ezért a személy nem is ohajt változtatni a hozzáállásán.

én pl szeptemberi vagyok, Szűz. Megvolt jópár idegesítő tulajdonságom, ami erre a csillagjegyre vonatkozik, de úgy gondoltam, hogy ezen még lehet alakítani. Szerintem ma már nem tudná senki megmondani, hogy milyen csillagjegy alatt jöttem a világra! :D

Én is egyetértek, egyébként meg sokat kell beszélni, megismerni a másikat. Rossz kommunikációval a legjobb párosítás sem fog sokáig működni!

Hajrá! ;)

2016. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!