Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak horoszkóp negatívumainak...

Halak horoszkóp negatívumainak kiküszöbölése? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok az asztrológia híve, de (egyik ismerősöm biztatására) utána néztem "alaposan" a csillag jegyem jellemzőinek és persze a hozzá tartozó aszcendensemnek is.

(Ha számít valamit Halak, Skorpió aszcendenssel)

Nagyon egy elmélkedős típus vagyok.

És vannak dolgok, amiket észrevettem, hogy rossz bennem.

A horoszkópom jellemzése meg tökéletesen alátámasztotta ezeket a negatívumokat.

Túlságosan is érzékeny típus vagyok, minden kapcsolatom ezért megy tönkre, vagy épp kapcsolat sem lesz belőle. (Gondolom én)

Ti hogyan érnétek el, hogy ezeket a felismert "gyengeségetek" kiiktassátok?



2016. jún. 21. 17:42
1 2
 1/11 anonim válasza:

Sehogy:)

17/L

2016. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
A víz jegyűek érzelmesek. Ezzel nincs mit tenni, én is nehezen fogadtam el, de végül meg tudtam szeretni magamban és rájöttem, hogy nagy érték. Keress megfelelő társat magadnak!
2016. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 homo ludensz ***** válasza:

Oroszlán vagyok,első dekád. Minden illik rám,szeretek középpontban lenni stb. nem sorolom.

Előtte sem nézegettem a horoszkópomat s utána mikor a helyi rádióban meghívott csillagász beszélgetett a műsorvezetővel és lehetett kérdezni. Betelefonáltam hogy mi a véleménye az emberek és a bolygók(csillagok) kapcsolatáról.

Ezt mondta: uram van egy almája? Mondom van. Tegye az asztalára. Odatettem. Milyen hatást érez? Mondom semmilyent. Na ennyire van hatással magára egy x.y. távolságban lévő égitest,csillag,bolygó. Megköszöntem.

2016. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja értem..

Köszi szépen a válaszokat.:)

2016. jún. 21. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Bár ez lenne a legnagyobb baj a halakkal. A nagyapám alkoholista és pocsék férj, apa volt. Szinte mindnek van káros szenvedélye. Csernus is drogozott, Bajor ivott. Nem beszélve a sok halak ismerősömről. Minimum egy cigi, energiaital befigyel.
2016. jún. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen, köztük nagyon sok a szenvedélybeteg. Cigi, drog, alkohol stb.
2016. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt aláírom én is...

Főként a cigire értem.

Mondjuk, azért szerintem ez is egyén függő.

Azért nem tudok igazán eligazodni a horoszkópon.

Van olyan ismerősöm, aki szintén halak csillagjegyű.

Ő még is nyitott, erős kiállású.

Nem értem komolyan :D

2016. jún. 23. 23:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem hülyeség, bocsánat. A cigire minden második (harmadik?) ember rászokik legalább egy adott életszakaszában. Magyarországon az alkoholisták száma főleg az idősebb korosztályban baromi nagy, és teljesen független a horoszkóptól. Apám halak, soha életében nem volt semmi káros szokása. Nekem a holdjegyem halak, én fizikailag képtelen vagyok rászokni bármire. Oké, ez két kiragadott példa (bár nem ismerek mást, aki ebben a jegyben született). De érdekelne egy kutatás, a csillagjegyek és káros szokások gyakoriságának összefüggéséről, tippre teljesen átlagos lenne az eloszlás a népesség körében. Energiaital, kávé? Ne vicceljünk már, 10-ből 1-2 ember van talán, aki nem iszik viszonylag rendszeresen ilyet.
2016. jún. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az utolsóval egyet értek, egy ilyen kutatásra én is kíváncsi lennék. :D
2016. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elvileg készül, 100+ kitöltőnél járok, majd beszámolok az eredményekről neked, ha érdekel.
2016. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!