Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudtok ajánlani horoszkópkészí...

Tudtok ajánlani horoszkópkészítő oldalakat?

Figyelt kérdés
Nőiportál,Femina stb,ezeket ismerem,tudtok még olyan oldalakat írni nekem,amin személyes horoszkópot lehet csinálni? Ti hol nézitek?
2016. jún. 23. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Haha, "személyes".
2016. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak olyat tudok, ami személyes.

Személytelen horoszkóp a világon sincs.

.

Itt keresgéljed a neked megfelelőt:

[link]

Az 54.200 találat közt csak-csak talász!

2016. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Hadd meséljek valamit. Korábban egy újságnál dolgoztam, amiben volt horoszkóp rovat is. Na, ez volt az, amivel úgy voltunk, hogy úgyis csak a hülyék, elnézést, naivabbak olvassák. Ezért ha nem volt kedvünk sokat vacakolni vele, elővettünk egy 3-4-5 évvel korábbi lapszámot, amiből 2 mozdulattal átemeltük az akkorit, aztán meg is volt. Amikor hallottam, hogy valaki mindig olvassa a horoszkópot, meg hisz is benne, csak röhögtem magamban. De egyszer jött egy értetlenkedő olvasó is, aki megkérdezte, hogy vajon miért írja azt a horoszkópja decemberben, hogy "használja ki a jó időt, és töltse a hétvégét a vízparton". Na, onnantól kezdve megtanultuk, hogy lehetőség szerint decemberben a régebbi decemberi írásokat használjuk.

Ezzel nem volt gond, mert a horoszkópok hangzatosak ugyan, de semmit, ismétlem semmit nem mondanak konkrétan, és azt hiszed el belőle, amit el akarsz hinni. Így működik az összes, amelyiknek legalább annyi esze van, hogy pénzt csináljon az emberek megvezethetőségéből.

2016. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
:D:D:D
2016. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magyar oldalakat említettél, szóval gondolom magyart keresel, de ha beszélsz angolul valamennyire akkor itt van a védikus..

A védikusnál a hold a nap és az aszcendens egyformán fontos, és 23 fokkal visszább vannak a jegyek, pl ha skorpió közepénél van valakinek mondjuk a napja akkor mérlegnek számít a védikusban, ha a skorpió végén, akkor a védikusban a skorpió elején lesz.. Viszont a jegyek jellemzése kicsit más mint a nyugati tehát nem a nyugati mérleg típusra kell gondolni.


[link]


Ha megnézed melyik nakshatrába esik a holdad, napod és mondjuk aszcendensed és elolvasod a hozzá tartozó jellemzést szerintem sok dolgot elárul de persze ez csak kis része az egésznek, hisz az egymásra ható bolygók, stb adnak választ inkább.

Az ashlesha holddal rendelkezőeknek nincs túl jó híre Indiában, érdekes a nyugatiban erről nincs semmi, a leggyakrabban ők árulnak el másokat. Ismerősemire,pl egyiknek akinek a napja és az aszcendense is ide esett elég erősen érvényesült a mérgező kígyós átb@_szós hozzáállás. Nem gonoszak, csak nagy részük a saját érdekeivel tud csak azonosulni, főleg életük első felében és ha már nincs szükségük valakire 'kígyómarással' továbbállnak, de ez nem jelenti azt hogy nincsenek érzelmeik, mert amíg érdekükben áll addig teljesen őszinte érzelmekkel vannak a dologban.. egy ideig. De akkor gondolom jó üzletemberek lehetnek

2016. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja még egy érdekesség, de lehet hogy csak nekem érdekes :P a yoni kuta a szexuális kompatibilitás, a yoni a női nemi szervet jelenti hindiben..

[link]


Attól függően hogy melyik nakshatrába esik a Hold (tehát nem a nap), sorolják be egy állatnév alá és az alsó táblázatban látszik kinek mi a legideálisabb a saját állatán kívül persze (friendly), és legkevésbé megfelelő (unfriendly animals).

2016. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!