Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az asztrológia szerint mindig...

Az asztrológia szerint mindig olyan pár illik az emberhez a legjobban akinek azonos elemű a jegye, de nem ugyanaz a jegy?

Figyelt kérdés
Pl. egy Bikához Szűz és Bak illik a legjobban?

2016. júl. 12. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy igen. :)
2016. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megnézed, akkor az azonos elemű jegyek valahogy passzlnak egymáshoz. Hiányzik az egyikből az, ami megvan a másikban.


Bár ez elég összetett. Pl Te egy bika nő vagy, kos aszcendenssel. Észreveszed, hogy a kos jegy jobban jellemző rád, az aszcendensedből kiindulva. Tehát a Tűz (kos, oroszlán, nyilas) jegyű emberekkel is jól kijössz.


Fontos, és nem győzőm hangsúlyozni, hogy oké, az azstrológiában jellemzésekben nagyon sok minden benne van és igaz, de ha jön a szerelem az nem válogatja meg neked hogy milyen jegyű lesz az illető :)


ÍEgyszer egy asszony azt mondta nekem, hogy a saját elemünkben rejlik a jövendőink, az odafent elrendelt szerelem, a nagy ő, a lelki társ.

Az én utamban azonban ritkán sodort a sors nyilast, oroszlánt vagy kost. Helyette kaptam ikreket és vízöntőt. Egyikkel sem lett örök szerelemben részem :D


Aztán jött egy bika, aki elrabolta a szívem, a lelkem, mindenem. Az ő aszcendense nyilas. Az enyém szűz. Tehát egy oroszlán nő, szűz aszcendenssel és egy bika férfi nyilas aszcendenssel találkozott. 50-50% tűz és föld :)


Hiszem, hogy ő az igazi számomra. Ilyen véletlen nincs a világon, vagy ha mégis, akkor megtévesztett. :)

2016. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja ezt írják, de szerintem hülyeség, mert engem nagyon nem vonzzanak a velem azonos eleműek. És az aszcendensem elemével azonos eleműek sem, na ők kifejezetten idegesítenek.

Tűz elem vagyok levegő aszcendenssel, és inkább a föld jegyűek vonzzanak, meg a vízből a rák.

2016. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt az azonos elemű jegyek is, de legjobban mégis az ellentétes elemek jegyeit szokták ajánlani, elvileg velük jobban kijönnek, mert szépen kiegyensúlyozzák egymást.

(vízhez föld, tűzhöz levegő)

Elméletben lehet benne valami, én a gyakorlatban nem bírom a föld jegyűeket (rák), csak víz jegyű párt tudok elképzelni magamnak (vagyis hát nem a jegy a lényeg, hanem a víz-jegyekre jellemző tulajdonságok). Emellett a mérleg-félékkel is szimpatizálok, pedig elvileg annyira nem. Azt tudom, hogy nekem tűz típussal nem szabad, de őket nem is szoktam tudni elviselni.

2016. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!