Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a "gyenge...

Mi a véleményetek a "gyenge jegyekről", férfiaknál, igaz lehet?

Figyelt kérdés

Csak az írjon aki nem kötekedik, vagy troll.Aki nem hisz benne, lépjen tovább. Köszi.


Olvastam egy cikket, miszerint az erős jegyű nőknek(Skorpio,Bika, Kos),gyakran jó választás az Ún. gyenge jegyű férfiak, és itt a

Rák, Ikrek,Mérleg férfiak lettek felsorolva.Valóban,ők "gyengébbek" azaz, engedékenyebbek, alkalmazkodóbbak, kevésbé macsók?


2016. okt. 23. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A tűzjegyyy neheezeen beffolyásolható.


A. Vvízjegy eérzelmes,,együttérzőbb..


A földjegy makacs, hidegnek tűnik, érzéketlennek, de ez csak látszat.


A levegőjegy köpönyyegforgató.

2016. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gyengékhez még oda sorolnám a halakat is és valóban azok a gyengék amiket felsoroltál, de leginkább én csak kettőt emelnék ki: Halak, Mérleg. És igen, jó választás (magamból indulok ki), mert úgy irányítod és manipulálod őket, ahogy akarod. Nálam nem ez lenne a cél, mégis ezt mondja egy külsős, pedig tényleg nem ezt akarom, leginkább a halakat szoktam bevonzani. Egyszerűen arra kényszerítenek, hogy te dönts mindenben, még ha engednél is. Vannak olyan helyzetek is amikor nekem is mindegy, akkor megkérdezem ő mit szeretne, de nem mond semmit, döntsem el én. Akkor meg? Ha nem akar veszekedést az az erős jegyű nő, akkor a legjobb választás a Halak meg a Mérleg jegyű férfi. De ez így kevés, mert ez összetett dolog, figyelni kell az aszcendenst is.
2016. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A Rak ferfi se szeret donteni,es nem is szivesen konfrontalodik,ezt en is tapasztaltam.

Nem gyenge,es ferfias is,de megis ....

2016. okt. 24. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, bocsi de én a "gyengébb" listádról kihúznám az Ikreket és helyette én is a Halakat írnám be. Lehet csak nekem vannak fura Ikrek ismerőseim, mert rajtamkívül sokan inkább érzékenynek talják őket, de az én tapasztalataim szerint nem sorolnám őket a gyengék közé.


Amúgy ez nem minden esetben igaz szerintem. Allítólag a Skorpióhoz illik a Bika, mindkettő erős személyiség a maga módján, mégis jól megvannak. És egy Koshoz sem illik egy Rák, ha csak a Kosnak az aszcendense vagy a Holdja nem áll valami vizes (Rák, Skorpió, Halak) vagy föld (Bika, Szűz, Bak) jegyben. De ha egy tipikus Kost és egy tipikus Rákot veszünk, akkor szerintem nem illenek össze. A Kos megnyílvunásai túl nyersek lehetnek az érzékeny Rák számára.

2016. okt. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,en is Rak no vagyok,es nem szsretem a nyers,bunko macsos ferfiakat,a ferjem is Rak.A z eros nok meg azsrt szsrethetik a gyengebb ffiakat,h tudjak oket iranyitani,nem?

Erre utalhat a cikk.



A cikket idéztem fent amugy,ez nem az en velemenyem,csak kivancsi voltam,igy tartjatok e ti is.

2016. okt. 27. 11:16
 6/7 A kérdező kommentje:

Belinkelem a cikket...

[link]


Most a nőkkel nem foglalkoznék, csak az említett mondattal...

2016. dec. 30. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy erosebb meg gyengebb jegy... mindegyik jegynek megvannak az erossegei es gyengesegei... a Kosnak az onfejusege nem elonye hanem gyengese mert mig a halak vagy merleg tud jozan esszel gondolkozni a kos nem hanem atgazol mindenen... Skorpiobak szinten ha lehuzodik a redony a feltekenyseget illetoen meg a sajat bizonytalansagat ha kivetiti masokra a rak feken tudja tartani es nyugalmat biztositani neki.....


En rak vagyok bika aszcendenssel... eddig vizonto es bika palijaim voltak.. illetve van... egy vizontot megettem reggelire egy masikkal egymast... egy bika palit keresztbe lenyeltem.. a masikkal most emesztjuk egymast.....:)

Oroszlanokat kicsinalom idegileg....a Szavannak kiralyait es kiralynoit... kar hogy csak adott dologban kiralyok.. eszjatszasban... amugy meg

nullak sokszor... Tisztelet a kivetelnek ez nem minden oroszlanra ertendo... csak akiket en ismertem.. rajuk 110%.....ennyit errol...

2019. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!