Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kígyótartóhoz melyik jegy illik?

Kígyótartóhoz melyik jegy illik?

Figyelt kérdés
Elég sokáig azt hittem, hogy szélsőjobbos vagyok (12. 13., de valahol írták, hogy az én születésem már kígyótartó. Most elkezdett érdekelni, hogy melyik jegy illik hozzám, pedig nem hiszek az ilyenekbe.

2016. dec. 3. 11:38
 1/4 anonim válasza:
0%
Nem vagy kígyótartó, az csak az lehet aki 2016 végén születik a te jegyed nem változott!
2016. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
A Nap belép a Kígyótartóba minden évben természetesen, November végén, de az asztrológia kevéssé foglalkozik azzal, hogy mi a valóság, ők csak darálják a 12 jegyet, nekik mindegy hány bolygó van a Naprendszerben stb.
2016. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk a Kígyó. Csak hogy legyen mit tartani.
2016. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zenon ***** válasza:
Nagyjából a vele szemben álló Orion csillagjegy, ami a másik tagadott jegy. 14 jegy van!
2016. dec. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!