Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nők, milyennek tartját...

Vízöntő nők, milyennek tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 20:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
68%

Aszociálisnak, kiközösítettnek, úgy érzem senki nem ért meg. Nagyképűnek, önzőnek, okosnak, egyedinek. Sosem mutatom ki mit érzek valójában. Ja és számítógép-függőnek.


Ezek ilyen tipikus-vízöntő tulajdonságok, szóval illik hozzám horoszkópom! :)

2010. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
74%
Makacsnak, kissé lenézőnek és persze antiszociálisnak kissé.
2010. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
67%
Mintha Én írtam volna az elsőt. :|
2010. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
67%

első:Dugyanez....de én nagyon elviselhetetlen hisztirohamos vagyok:D

ja és művészlélek:D(színművész)

De azért szeretni való...

Ja meg aki ujjat akarna húzni velem nem tudja mire vállalkozik...És végül de nem utolsó sorban...anyatigris:D

2010. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
29%
Hasolnót én is írhattam volna, csak én férfi vagyok, és rák. Ezért hasznos a horoszkóp...
2010. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim válasza:
67%

antiszociális, aki megérdemli azzal mégis igazán kedves, kiszolgáló; átlagnál okosabb (nem feltétlenül műveltség, hanem inkább logikus gondolkodás tartozik ide szerintem); agresszív; kreatív; számítógép függő & hozzáértő - anyukám szerint enyhe autista beütéssel űzöm már, tekintve, hogy a korombeli lányok nem éppen jártasak a matematikában valamint a különböző programozási nyelvekben.


19L

2010. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
63%

Aszociálisnak, kiközösítettnek, úgy érzem senki nem ért meg. Nagyképűnek, önzőnek, okosnak, egyedinek. Sosem mutatom ki mit érzek valójában. Ja és számítógép-függőnek.


baszsu ezek rám is igazak :O

2010. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
70%

Antiszociális, sokszor bunkó, de a dolgokat nagyjából mindig helyesen látó, nagyszájú, sokszor meggondolatlan, eltúlzott igazságérzetű, labilis idegzetű fiatal nő. Vagy utálják, vagy szeretik, kevesen semlegesek irányában. Meghökkentően, egyedien öltözik, sosem tucatnő, és mindig úgy jön ki, hogy egy évvel a divat előtt jár. Sokan megfordulnak utána az utcán, de nem azért, mert olyan szép, hanem mert egy igazi jelenség.

A munkájában pontos, maximalista, perfekcionista, de amilyen gyorsan belelendül valamibe, olyan gyorsan meg is unja azt. Szeret főnökösködni, igen makas, önfejű, néha már-már konok. Őszinte, hű barát, kapcsolatában ő irányít. Lelki társat keres, a fizikai vonzódás számára másodrendű. Romantikus, de nem a modern értelemben. Néha úgy érzi, hogy megelőzi, néha meg úgy, hogy lekéste a saját korát.

Szereti a művészeteket, a kultúrát, imád utazni, de mindig más helyre. Számára nincs unalmasabb nyaralás, mint a tengerparti strandolás és napozás...

Anyagias, jól gazdálkodik, néha szinte már fukar és zsugori. Számára értelmetlen dolgokra nem költ, elsődleges számára a funkcionalitás, a minőség, a külcsin elhanyagolható.


Na, én így látom magam, valami nagy asztrológus majd megmondja, hogy ilyenek-e a vízöntők, vagy nem.

2010. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
58%
Jóformán minden, amit az eddigiek is leírtak. Emellett, ha valamit mindenki csinál, akkor én csak azért se fogom azt csinálni. Imádom a matekot és a számítógépeket. Kreatív vagyok és lusta. Érdekel, hogy mit mondanak mások, de változtatni azokon nem szoktam. Mindenhonnan elkések. Nem szeretem ha korlátoznak, vagy megmondják mit tegyek. Egyébként nekem az aszcendensem is vízöntő :)
2010. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
58%

és 22:29 is igaz...


pedig én ezekben nem hiszek....most gondolkodm van.e még vmi ezen kívűl

2010. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!