Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kell értelmezni egy...

Hogyan kell értelmezni egy horoszkóp naptárat?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyet, és érteni is szeretném:

Minden naphoz tartozik egy csillagkép es 2-3 napig tart ugyanabban.

Mindegyik alá ilyenek vannak írva,hogy pl: szûz:föld-gyökér, skorpió = víz-levél, bak=föld-gyökér.Ezekeket, hogy kell érteni? Ha pl én szûz csillagjegyû vagyoka az mit jelent ebben a naparban mikor ez a csillagkep van most hétfõtõl szerdáig ? A Googlön nem talaltam semmit..



2017. jan. 19. 21:26
 1/1 anonim válasza:
Nem vagyok szakértő de nyilvan hatassal vannak rank a bolygóállások stb. És ha kicsit is elkezdessz kutakodni rajossz melyik milyen hatassal van rád. Így most sajnos nem tudok konkret valaszt adni de pl. Ha x csillagallas van 3 napig lehet az rad nezve negativ hatassal lesz mert szamodra ez nem egy kedvezo allas! De utana meg 2 hetig pont jol fognak kijonni ezek a dolgok!
2017. febr. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!