Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akiknek retrográd a Marsuk a...

D-Mano kérdése:

Akiknek retrográd a Marsuk a születési képletükben van tapasztalatuk, hogy hogyan működik ez a saját életükben?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez mit jelet pontosen?
2017. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Folyton a Mars-szeleteknél válogatok!
2017. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Az úgynevezett "éteri látás" egy spontán, epizódszerű bepillantás az anyagon túli világokba. Ennek oka az inkarnációs impulzusok intenzitásának döntő túlnyomásában keresendő.
2017. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

..mik azok az anyagon túli világok ez esetben? a másik életek?? a párhuzamos dimenziók közti átmenetre gondoltál?:)

én leragadtam a Mars-szeletnél.egyenlőre.

2017. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
..mert azt mondják a prekogníció is tkp. a párhuzamos világok közti érzékelés..de ez mondjuk nem a kérdésre válasz.
2017. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez azt jelenti, hogy születésed pillanatában a Mars a Földről nézve rendes keringési irányához képest LÁTSZÓLAGOSAN visszafelé mozgott. Ennek asztrológiai szempontból következményei vannak.


De nyilván csak azoknak lehet ezzel kapcsolatban tapasztalata, aki tudja, hogy mit jelent a kifejezés.

2017. okt. 17. 14:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Súlyos félreértelmezésekhez vezet, ha nem egészében, hanem kiragadva egyes összefüggéseket értelmezünk egy horoszkópot (és most a tudományos, valódi asztrológiára gondolok, nem pedig a kamu bulvár változataira).


Ettől függetlenül a retrográd mozgásnak elsősorban a karma asztrológiában van szerepe, pontosan egyfajta karmikus feladatra utal, esetleg ettől függetlenül vagy olyan elintéznivalókra, melyek lassítják, megakasztják az előrehaladást, vagy éppenséggel vissza kell térni egy korábban félbehagyott életleckére.


A Mars pedig az akarat, harc, támadás, önvédelem, maszkulin vonások, a hím nem testi vonatkozásai közül főleg a a férfias lélek, a kolerikus kezdeményező készség (Kos analóg), és ugyebár az élet ahány területe, annyira félére lehet analógiásan kivetíteni, tehát létezik Mars fém(vegyület), mars jellegű sportágak, mars jellegű munkahelyek, és így tovább...


De mondom, ez önmagában csak egy tényező, teljesen félreértheted horoszkópod, ha pusztán ebből indulsz ki, mivel a Marsot érő fényszögeket is meg kell vizsgálni, azt is, a Mars mely házakban (vagy határán) van, mely jegyben (vagy jegyek határán), a jegy, ahol van, annak az uralkodója hol áll, és így tovább...

2017. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

"Súlyos félreértelmezésekhez vezet, ha nem egészében, hanem kiragadva egyes összefüggéseket értelmezünk egy horoszkópot (és most a tudományos, valódi asztrológiára gondolok, nem pedig a kamu bulvár változataira)."


Mivel eleve baromság a horoszkóp, így részleteiben is az lesz. "Tudományos" asztrológia pedig nem létezik.

2017. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves #7-es!


Ja, nem szándékoztam simán egymagában szemlélni a retrográd Marsomat, hanem az egész képletemet szeretnén jobban megérteni- nyilván ez a haladás útja. De most éppen "nagyon érzem" a retrográd Marsom hatásait, és ez volt az apropója, hogy ebből az irányból szerettem volna ránézni jobban a képletemre tétován gyarapodó asztrológiai ismereteim tükrében.


Egyébként a Marsot még Skorpió analógnak is gondolom attól függetlenül, hogy már egy ideje ott van neki a Plútó uralkodónak. (ami nálam szintén retrográd, bár, ha jól tudom, az ilyen lassú mozgású bolygók hatásai inkább generációs, mint egyéni jelentőségűek). És a Felszálló Holdcsomópontom 8. Ház, Skorpióban. Szóval a karmám eléggé a Mars körül mozgolódik.


(Ui. a Marsom az Oroszlánban Szextilt kap Ikrek Holdamtól, Trigont Nyilas Jupiteremtől, és Quinkunxot Halak Szaturnuszomtól- ezeket is figyelembe veszem.)

2017. okt. 18. 00:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt a Jóisten sem tudná kibogozni! Szerintem...
2017. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!