Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő vagyok és a...

Oroszlán nő vagyok és a férjem is oroszlán! Adnátok tanácsokat hogyan kerüljük el a surlódásokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ilyen helyzetben, (még nem volt barátnőm) viszont én eddig az oroszlánokkal jól kijöttem. Sosem volt semmilyen, vita. Inkább az ikrekkel és a rákokkal vannak nehézségeim.
2010. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nőjj fel, és kész.
2010. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De jó, hogy valaki belejavít a kérdésekbe...
2010. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem akarok bunkó lenni, de ha nem a horoszkópotokkal lennél elfoglalva, hanem minden este szexelnétek egy jót, nem lenne súrlódás sem ;)
2010. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valamelyikőtöknek engednie kell, felismerni azt, hogy nem irányíthattok mindig mindent. Néha hagyni kell a dolgokat megtörténni és elfogadni, hidd el, sokszor ez a legjárhatóbb út. Nem baj, ha néha gyenge vagy és támogatásra szorulsz, attól nem leszel kevesebb, ellenkezőleg. Sok ember szemében ez által megközelíthetőbb lehetsz, ami nem is akkora gáz, ugye? :)

Tiszteld a párodat és fogadd el, hogy ő is ember, ezért hibázhat. Nem biztos, hogy fel lehet nézni egy olyan emberre, aki zsigerből elutasítja az engedékenységet, gyengeséget, stb.

2010. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első és utolsó választ köszönöm!A többiekével nem tudok egyet érteni!"Nőjjek fel!" Ha-Ha nem huszévesek vagyunk már,családanya vagyok.Ettől még érdekelhet hogyan tudom jobbá tenni a házasságomat,kevesebb nézeteltéréssel.Mert mindketten erős egyéniségek vagyunk.Ettől függetlenül imádjuk egymást és szerelmesek vagyunk. "Minden este sexeljünk egy jót" Nem biztos hogy ez megoldható ha a gyerekek később alszanak el mint a férjem.Vagy esetleg napokra távol kell lennie tőlünk.Aki nem tud és nem akar normálisan és komolyan válaszolni azt megkérem ugorjon tovább ettől a kérdéstől.Köszönöm!
2010. jún. 27. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha ennyire felnőtt vagy, akkor ne higyj az ilyen mesékben, mint az asztrológia.
2010. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajaj, mi is azok vagyunk. Ti is értelmetlen dolgokon veszekedtek? Egyébként, az a trükk, hogy nem kell felvenni a beszólásokat és nem szabad pukkadni!
2010. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!