Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Elvileg azt írják a rákokról,...

Elvileg azt írják a rákokról, hogy hűségesek. Nekem egyáltalán nem ez a tapasztalatom velük. Nektek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a horoszkóp nem minden. Tisztában vagyok vele, szerintem se...

DE minden oldal azt írja milyen hűségesek (párkapcsolatban/ a barátaikhoz). 15/15 ismerősöm mind csalta a párját vagy rámászott pl a legjobb barátnője/barátja pasijára/csajára. Ráadásul nagyon titkolózósak is. Nektek vannak ilyen tapasztalaitok rák jegyű nőkkel/férfiakkal?


2019. márc. 6. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Hajjaj, az összes barátnőmmel kikezdett, az utcán állandoan flörtölt mellettem.

Meg az unokatesom is megvolt neki.


Persze mindent titkol, hiába van bizonyitékom.

Olyan kettős élete van hogy csak na.

Ha felhozom a témát agressziv lesz és megsértődik


Olyan mint a kaméleon ugy viselkedik nyalizik ahogy az épp jelenlevőknek megfeleljen.

Szereti is mindenki.


Mindenbe, még a munkában is titkolozik.

Egy kollegájat sem ismerem.


Minden ez csak nem hűséges.

Viszont olyan jól játszotta a szerepét hogy 20 évig bedöltem neki.

2019. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

15 Rák ismerősöd van? Az kemény :) Honnan vonzod be így őket?


Egyébként pedig hűségesek, ha megadják nekik az érzelmi/ szellemi/ fizikális szükségleteiket.

A megcsalást se 2 perc alatt döntik el, egy Ráknak ez hosszú örlődés.

Viszont, ha megteszik, nincs visszaút , nem táncolgatnak ki- be kapcsolatokba.

2019. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Rak no vagyok es a legjobb barátnőm is rak! En es o ( nem el vagyok szállva ) 100%ban a horoszkóp szerintiek vagyunk. Rendkívül hűséges jo lelkű családcentrikus nok vagyunk akiket egy ferfi se becsül meg a mai világban..
2019. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jó, hogy nem értékel #3! mostanában ez nem “ divat” , hogy valaki hűséges, családcentrikus.

Látod, itt szapulják a Rákokat, pedig nekem is van pár csapodár ismerősöm és egyik se Rák......

2019. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Dehoy azok.
2019. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én totális Rák vagyok, de sajnos jól látod a dolgokat. nem volt sosem párkapcsolatom még, de kissé olyan vagyok, mint a mondás, hogy "ahányat lát, annyit szeret". A titkolódzás is nagyon betalált, az alaptermészetem része.

Azonban kiemelném, hogy nagyon(!), ismétlem nagyon befolyásolja azt, hogy milyen személyiség alakul ki az emberből (akár Rák-, akár más csillagjegyű az illető), hogy milyen a családi háttere, a gyerekkora, introvertált/extrovertált, okos/köztes/buta, stb.

2019. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az imádkozó sáskák hűségesebbek. Szeretkezést követően a hím nem keres új párt magának.
2019. márc. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A piócákról tudom, hogy nagyon ragaszkodóak.
2019. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

En rak vagyok bika aszcendenssel.. a titkolozas nem de a titokzatossag mar annal inkabb van es megy is meg a kodosites akarva akaratlanul...

Nem csaltam meg meg soha senkit. Viszont ha nem kaptam meg azt amire vagytam jelen esetben erzelmi vagy szexualis teren nem mondom hogy nem voltam hajlando arra hogy begolyozzon tolem az illeto hogy csalom e vagy sem.... de soha nem tennem vagy twttem meg inkabb leleptem...

2019. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Rák vagyok, annyira nem jellemzőek rám a horoszkóp tulajdonságai, de eszembe se jutott megcsalni a páromat. Ehhez hozzájárul(hat) az, hogy nagyon introvertált vagyok, és ha egyszer valaki belép az életembe nem akarom elveszíteni. Sokáig titkolóztam, senkinek nem mondtam el semmit szinte, most is csak a közeli barátaimnak, családomnak, páromnak mondom el a dolgaimat.
2019. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!