Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi, Oroszlán napjeggyel...

Rák férfi, Oroszlán napjeggyel, Bika holdjegy, rejtett ascendens Skorpió, lehetséges, hogy a rejtett ascendense dominál legjobban?

Figyelt kérdés

Titkolózó, rideg, hallgatag, nem együttérző,

nem pedig gondoskodó, romantikus, megértő,ahogy a Rák jegyet leírják.Illetve kedves és udvarias, de leginkább kifele, idegenekkel.


2019. jún. 13. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy rejtett ascendens?
2019. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha megírom tudsz válaszolni, vagy csak kötekedni akarsz?
2019. jún. 13. 09:45
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van ha érdekel, de amúgy a google kidobja...

2019. jún. 13. 09:46
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez a jó a horoszkópban. Ha nem stimmel, akkor elolvasod a napjegyet, ha az se stimmel, akkor a holdjegyet, ha az se, akkor a rejtett aszcendenst. Valamelyik csak igaz lesz rá, aztán lehet mondani, hogy az dominál.
2019. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet még állapítani, teljes képlet kell.
2019. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A rak is titlolozo hallgatag sok esetben meg rideg is tud lenni es a skorpio is tud romantikus gondoskodo udvarias lenni sok esetben 😂

Meg

Mi az h rak ferfi oroszlan napjeggyel? A rak jegye a napjegye amikor honap-nap szuletett! Az aszcendense az oroszlan inkabb nem? Az ev+honap+nap+ora+perc+varos megallapitasabol...


Kicsit nagy a katyvasz a fejedben es nem kene ennyire kisarkitabod egy egy asztrologiai jellemzot ugyanis a skorpio nem annyibolall h o a sotet loveg vagy hercegno emrt keves gondoskodobb es erzelmesebb jegy van nala stb! Kicsit olvass jobban utana vagy menj el egy szakkepzett asztrologushoz.

2019. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Itt most az emberi butaság dominál.
2019. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6os, a Kérdező keveri a szezont a fazonnal. A "napjegy", amit legtöbben annak tekintenek, az az adott zodiákus JELben lévő napot jelenti, viszont csillagképi értelemben nem feltétlen abban a csillagképben található. Saját példával élve, én nyilas vagyok, viszont a napom a skorpió csillagképben található, ha egy planetár programmal nézi az ember. Ezt értheti a kérdező oroszlán napjegyű, rák férfinek. A rákban van a csillagképi nap, viszont az oroszlán jelében született.
2019. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jaj,bocsassatok mar meg!!!

Elirtam... Oroszlan ascendenst akartam irni,de elirtam...

De szerintem ki lehetett kovetkeztetni...

Nehogy mar a fejemet vegyetek emiatt.

2019. jún. 13. 19:40
 10/10 anonim ***** válasza:
NEm vesszük a fejedet, szimplán másik logikus magyarázatot kerestem állításod igazolására
2019. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!