Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az SVT-ről (Spirituális Választerápia)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jujj ez engem is érdekelne szeretnék menni de úgy néztem elég drága:(
2010. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem 5000 Ft-ért csinálta a terapeuta.

Számomra nagyon megdöbbentő és hatalmas élmény volt, ezért érdekelnek még tapasztalatok:)


De ha Téged is érdekel, leírom amit én tapasztaltam:

- hihetetlen fejfájás közvetlenül a tisztítás után-állítólag normális

- békés, nyugodt lettem

- olyan dolgokat végzek el teljesen könnyedén, melyektől eddig rettegtem

- az intuícióm eddig is jó volt, de ezután tökéletesen működik

- jókedvű és boldog vagyok:)-amin hiába dolgoztam kineziológiával, agykontrollal, valahogy nem értem el hosszútávú sikert


A tisztítás előtt is hittem az efféle dolgokban,azonban az inga miatt nekem kicsit furcsa volt, de hihetetlen, hogy mennyire működik...


És az előző életekbe történő bepillantás is döbbenetes!

2010. júl. 12. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon érdekes mikor voltál a tisztításon?Mert állítólag ez a nyugodtság természetes utána egy darabig.Megkérdezhetem miért mentél?Sikerült megoldnai a problémáidat?
2010. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze:)

Depressziós voltam, gyógyszert szedtem, és állandóan agyaltam, rágódtam és egyre rosszabb lett.

Elég sok minden összejött, de a tanulmányaimmal volt a fő gond. Mindig jó tanuló voltam, de kikészültem egy-egy vizsgaidőszak alatt, az államvizsgámat pedig el is halasztottam,mert annyira bepánikoltam.

Most jól vagyok, és tanulok A vizsgára:)


Remélem ez a nyugodtság nem fog elmúlni. Azt érzem, sőt tudom, hogy biztonságban vagyok, és csak jó dolgok történnek velem. Engem meggyőzött az SVT módszere, szeretném is majd elsajátítani.


Nagyon érdekes!

2010. júl. 15. 13:27
 5/12 anonim válasza:
100%
Hányszor voltál? Én 2x, de semmi megrázó élmény nem volt. a kapcsolataimra (családi-szerelmi) talán rávilágitott, de valahogy nem volt annyira hiteles. És nem éreztem magamban semmi változást.
2010. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én csak egyszer voltam, előtte kineziológusnál.

Egyébként akkor voltak/vannak kételyeid is ezzel kapcsolatban?

Mert nekem voltak, de tényleg meggyőzött.

Egyébként a tényleges változáshoz idő kell (azt mondják, hogy 21 nap)

2010. júl. 15. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én még nem voltam, de hamarosan szeretnék menni. Ha már voltam, szívesen beszámolok a tapasztalataimról.


Meg tudnád adni az elérhetőségeit annak a terapeutának, akinél te voltál? Lehet privát emailben is.


Kösz szépen!

2010. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szia! Hogy vagy? Jól? Nekem is át tudnád küldeni az svt-s kezelőd elérhetőségét és hogy hol rendel? Köszönöm!
2010. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia, kedves kérdező!


Privátban el tudnád küldeni nekem is az SVT terapeuta elérhetőségét (honlapját, ha van), és írnál pár sort, hogy azóta voltak-e hasonló élményeid, merre vitt az élet? Remélem ezt elolvasod! Nagyon köszi!


Hogy válaszoljak is a kérdésre, nekem jó tapasztalataim vannak az SVT-ről, de messze nem olyan egyértelműek és csodálatosak, mint nálad. Ellenben nálam a kineziológia vált be, legalábbis nagyon úgy tűnik. Sőt, képzeld, pont ilyen pánikszerű tüneteimet szüntette meg, amelyek először egy vizsgán jelentkeztek.

2013. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pánikszerű tüneteken hány alkalom után volt javulás mikor szűnt meg?Én már voltam ezzel kineznél de nem nagyon vált be lehet,hogy nem jó embert választottam?Most akkor nem tudom SVT-t vagy egy kineziológust válasszak,hogy megszabaduljak a pánikoktól??Köszi a segítséget.
2013. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!