Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon rossz előérzetem van...

Nagyon rossz előérzetem van de nem tudom hogy mivel kapcsolatban volt már így más is?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha ettől jobban érzed magad : igen, nekem is már volt ilyen.
2010. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt már így és nagyon rossz,de szerencsére ilyenkor semmi különös nem szokott történni,ezért úgy gondolom,az ilyen rossz előérzet,melynek nincs tárgya,csak egyszerű szorongás,idegesség.
2010. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen. Előfordult, hogy be is jött. De az csak párszor fordult elő. Többnyire nem történt semmi.
2010. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolatban menj végig az összes lehetőségen, ami körülötted, ismerőseid, rokonaid körében lehetséges. Lásd gondolatban az embereket és figyeld, hogy milyen érzelmek jönnek fel. Úgymond vizsgáld meg. Aztán jöhet a következő lépés, ha itt nem találsz semmit. Képzeld el magad, ahogy dolgozol, vagy közlekedsz, stb. Figyeld az agyad reakcióját.
2010. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt. És rendszerint megis történt a rossz. :(
2010. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!