Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Agykontrollal, meditációval,...

Agykontrollal, meditációval, vagy a vonzás törvényének alkalmazásával elvileg lehetséges olyan betegségek gyógyítása is, amellyel az orvostudomány jelenleg még nem tud mit kezdeni?

Figyelt kérdés
Édesanyámon szeretnék segíteni, akinél többb orvos is ALS-t diagnosztizált (bár jóllehet, a diagnózis nem száz százalékos, de az biztos, hogy valami a motorikus funkciókért felelős idegeket gyengíti, az izmokat pedig sorvasztja). Mivel az orvostudomány gyógyítani nem, csak lassítani tudja a romlás folyamatát, olyan alternatív módszert keresek, amellyel segíteni tudnék édesanyámon. Ha valakinek lenne esetleg tippje, ötlete, nagyon hálás lennék, ha meg tudná osztani velem. Minden ötletre és tanácsra nyitott vagyok. Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat és a segítőkészséget!

2020. ápr. 7. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Elvileg nem lehetséges, a fent említett technikák nem összeegyeztethetők a tudomány mai állásával, eredményeivel, módszertanával stb.


Édesanyád hitrendszerébe beilleszthetők a fenti mentális technikák, nem konvencionális módszerek, alternatív megoldások?

2020. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok vallásos és nem tagadom meg a hagyományos tudományos orvoslási módszereket.

Sok embernél van az, hogy olyan betegséget diagnosztizáltak nála ami gyógyíthatatlan.

Aztán mégis kigyógyul belőle. Hittel. Annyira hiszi, hogy meggyógyul az alternatív technikától - pl kézrátételes gyógyítás - hogy valóban meggyógyul és életben marad.

Az orvosi szakma pedig azt mondja akkor is sarlatánság és csak a hit miatt gyógyult meg, csak placebó hatás.

Én azt hiszem, hogy ez az a pont amikor egy szkeptikus sem meri beismerni, hogy a valódi választ nem tudják, könnyebb mindenre placebózni. Mert hogy lehetséges, hogy egy placebó a legsúlyosabb betegséget is meggyógyítja?


Szerintem tehát anyukádnak kell egy bizonyos optimizmus, óriási hit. Ez az alap. Hogy meg fog gyógyulni. Mert ha ellentétje jár az eszébe, az annál biztosabb, hogy valóban bekövetkezik. azaz a negatív hatás.

Én nem tudok neked mondani semmilyen biztos módszert ezen kívül, sem személyt, de sok minden fejben dől el.

2020. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a különbség?
2020. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Mivel ha jól értem édesanyádnak már csak bizonyos ideje van, ezért ne pazarold azt a kevés időt ilyenre. Nem működnek ezek a dolgok, még akkor sem ha kétségbeesett vagy és minden lehetőséget meg akarsz próbálni. Keress más orvosokat hogy mit mondanak rá, ha kell külföldi orvosokat is keress fel. Van hogy egy orvos egy dolgot mond közben a másik meg teljesen az ellenkezőjét.

De ha meg tényleg nincs rá gyógy mód akkor sajnos el kell fogadni és inkább arra koncentrálni hogy hogyan teheted valamivel könnyebbé édesanyád helyzetét. Agykontrollal és egyéb kitalációval csak az értékes idődet fogod elpazarolni amit édesanyád mellett tölthetnél

2020. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Elvileg igen, gyakorlatilag nem.



A placebó hatás működik, de egy ilyen betegséget az sem tud kigyógyítani.

2020. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kacsakároly válasza:

Ha akarsz tényleges megoldást, akkor:

[link]

2020. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi van anyukáddal?
2020. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
December 4-én sajnos elvitték az angyalok. Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, jótanácsokat.
2021. márc. 30. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!