Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak erre bizonyos jelek,...

Vannak erre bizonyos jelek, megérezhetem ezt egyáltalán?

Figyelt kérdés

szóval arról van szó, hogy úgy érzem hamarosan meghalok. semmi hipohondria szívfájdalom miatt, csak úgy érzem. Vannak erre bizonyos jelek, amiből kideríthetem igaz ez?

paranoia betegségemmel jár,de nem félek vagy pánikolok csak itt a tudat, az érzés hogy nem húzom sokáig és itt az időm.



2020. ápr. 27. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt lécci ne vedd trollkodásnak, mert komolyan kérdezem: nem lehet, hogy elkaptad a CO-VID 19-et?! Csak mert olyankor is lehet ilyen közérzete az embernek, ha valami súlyos betegséget kap el. Sőt nagyon súlyosnak sem kell lennie. Én már 38,5-39 fokos láznál is éreztem ilyet.

Szóval egy jó tanács: menjel orvoshoz (nem pszichiáterre gondolok, hanem pl a háziorovosdra) és nézetsd meg magad. Aztán az is lehet, hogy kiderül, hogy tényleg CO-VID-es vagy, az is lehet, hogy pszicholdógushoz küld és még az is lehet, hogy makk egészségesnek titulál és hazaküld és nyugodtan élheted tovább az életedet.

2020. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk az utolsó verzióban.
2020. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző hozzá szólással agyat értek. Menj orvoshoz és vizsgáltasd ki magad és lehet, hogy feleslegesen gondolsz a halálra. Mert kiderülhet,hogy egészséges vagy. Legfeljebb el küld pszichológusoz.
2020. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne orvoshoz menj, hanem szedd rendbe a bélflórádat!
2020. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kétlem hogy amiatt lenne mert engem nagyon hidegen hat ez a vírusos láz, én szimbolikus jelekre gondoltam mint például bagoly és ilyesmik.

nem járok el, érintkezek emberekkel, hogy elkapjam. és 18 éves vagyok, ergo nem veszélyeztet a halál.

pl ha felvágnám az ereim azt is a vírusra fognák XDDD

2020. máj. 6. 12:42
 6/6 A kérdező kommentje:
juice wrld is megérezte és akkor még nem volt vírus.
2020. máj. 6. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!