Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen képességei vannak az...

Milyen képességei vannak az elménknek, és hogyan lehet őket fejleszteni, jobban kihasználni?

Figyelt kérdés
Például tudatos álmodás, tudat alatti megérzések, hipnózis... Nem mind számít "képességnek", de így tudom a legjobban megfogalmazni. Vannak még ilyenek, vagy valamiféle"elmetágító" módszerek?
2020. máj. 12. 21:37
 1/4 A kérdező kommentje:
A hipnózist úgy értem, hogy bizonyos elmeállapotban elő lehet hívni rég elfeledett emlékeket, stb. Úgy tudom, az agyunknak rengeteg kihasználatlan lehetősége, képessége van, tulajdonképpen ezekről szeretnék többet megtudni.
2020. máj. 12. 22:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az elméd által vannak intuitív megérzéseid. Ezek a megérzések az elmén túlról jönnek. Az elme lecsendesítése, kiürítése által vagy képes jobban hozzáférni ezekhez a "képességekhez".
2020. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Ha egy kicsit komolyabb lennél.., mi mindent tudnánk alkotni...


Légy ügyes, így tovább.

2020. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A hipnózist úgy értem, hogy bizonyos elmeállapotban elő lehet hívni rég elfeledett emlékeket"

Kineziológia.

2020. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!