Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legijesztőbb...

Mi volt az eddigi legijesztőbb videó/kép amit láttatok?

Figyelt kérdés
Akár brutális, akár csak szimplán félemetes. De ha linket küldtök, akkor azt is írjátok le, hogy mi van benne.

2020. szept. 26. 17:05
1 2 3 4
 1/36 Grimfox ***** válasza:
85%
Nem ezó kategória, de egy videó volt egy krokodilfüggő helyszíni ellátásáról. Kb a feléig bírtam nézni. Szerintem ne keress rá videókra a témában.
2020. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem kell ezotériával kapcsolatos videó. Csak nem tudtam hová rakni a kérdést.
2020. szept. 26. 17:20
 3/36 anonim válasza:
88%
Szefistudio "15 Félelmetesebb és Kiakasztó videó a Youtubeon" első és második része. Összesen 30 félelmetes videó, tömör borzalom az egész. A számomra legijesztőbbek: Obey the walrus, I feel fantastic, Little baby ice cream reklám és az a videó amikor egy ember megmutatja a halott nagymamáját, meg amikor ilyen furán beöltözött emberek kényszerítenek valakit, hogy egy merőkanállal egyen meg valamit. Főlég, hogy az indexképén is ezek vannak. Mostmár nem olyan durva, de elsőre nagyon sokkoló volt.
2020. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Halal ezer arca
2020. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Egy pestisjelmezbe öltözött egyén egy elhagyatott helyen èrtelmetlen kísérőzajjal.
2020. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 L.. István ***** válasza:
75%
A fidesz választási győzelmének a bejelentése, majd az azt követő ünneplés. Sokkoló volt.
2020. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%
volt vagy van egy külföldi bemutató sorozat aminek nem tudom a cïmét. undorító betegségeket mutattak. de a legborzalmasabb az volt h mutatták h vannak nagyon torzszülött babák s azoknak a műtétjét is végig mutatták. a legbrutálisabb az volt h egy extrémen túlsúlyos nő rengeteg fogyi tablettát zabált - na de ő tudta h várandós. a baba egész teste torz lett főleg a feje. mint egy torz földimogyoró. próbálták műteni mert az agyának sem tett jót a koponya torzulása. így sem tudtak sokat tenni érte. borzalmasan undorító lett s valami undirító torz személyisége is lett. mondhatni velejéig romlott s gonosz. én eleve nem szednék káros gyógyszereket ha tudom h terhes vagyok. de az érdekes h a nő kitartó volt. én a helyébe megöltem volna az újszülöttet mert kész agyrém volt. ja s így is csak egy rövid részletet láttam ebből, mert nem bírtam tovább nézni.
2020. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

@4 A Hihetetlen, de halálos sorozatra gondolsz? Mert azt ismerem.

@6 xd

@7 Úristen, fúj 🤮

2020. szept. 26. 18:54
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

5 os


Azt en is akartam mondani csak nem tudtam hogy le irni. Azota nem talalom. Es mainapig rejtely. Valamit uzen az a video, vannak benne jelek is es azt sem tudjak honnan jott, valakinek van link esetleg?

2020. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Itt a pestis maszkos


[link]


Tan volt a fokuszba is hogy mi lehet ez

2020. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!