Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kérjem az őrangyalom védelmét,...

Kérjem az őrangyalom védelmét, akkor segít nekem? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Bajod nem lesz attól, ha kéred :-) Nyilván ne csinálj hülyeséget, mondván, hogy majd megvéd az őrangyal, de miért ne kérhetnéd, hogy vigyázzon rád? Max nem vigyáz, és fölöslegesen tépted a szád.
2020. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Hiszel benne?Vagy csak a félelem miatt?

Igen segít.Kérd meg rá.

2020. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hiszek. Sokszor vigyázott rám, egyszer például csúszott a lépcső.. és majdnem leestem, de valahogy valami megtartott. Le kellett volna esnem. Csak még sosem vettem fel a kapcsolatot. Nagyon ki vagyok akadva lelkileg. Most nagyon félek. Azt hiszem ennyire még sosem féltem.
2020. dec. 20. 21:15
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Akkor hajrá :-) De ez nem azt jelenti, hogy amit te meg tudsz tenni, azt ne tedd meg! A segítség nem úgy jön, hogy neked közben nem kell tenni semmit, csak ölbetett kézzel várni. Ha pedig az történik, amitől félsz, még mindig kaphatsz segítséget, hogy kibírd, átvészeld.
2020. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Egyedül vagy?

Nincs veled senki aki meg tud nyugtatni?

Kérd meg az őrangyal is, hogy legyen veled és vigyázzon rád.

Ha ott lesz megnyugtat.Nem fogsz ennyire félni.

2020. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Először is mitől félsz?

Akármiben ők sem tudnak segíteni.

2020. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Az angyalok ahogy isten, soha nem fogak segíteni avagy válaszolni neked.

Ezért is fordulnak sokan el tőlük és keresik más erők segítségét.

Ha kutatsz rájössz, hogy a démonok azok akik válaszolnak ha baj van és segítenek neked. Ők képesek arra, hogy megvédjenek és nem kérnek érte semmit. Régen ők is angyalok voltak, nem kell rosszra gondolni velük kapcsolatban.

2020. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Kérj egy pohár vizet is mellé.
2020. dec. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindig segítenek, csak légy kedves hozzá mindig, hiszen mindenhova elkísér és figyel és ugyanúgy érzékeny és érzékeli milyen hangnemben és őszintén keressük őt.

Erről itt tudsz olvasni bővebben pl.:

[link]


Őrangyalod őrizzen téged+áldott vidám hetet!

2020. dec. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

a 7es hülyeséget ír, a démonok a lázadásuk és mert istenek akartak lenni kerültek kárhozatra, semmi más céljuk nincsen mint az átverés és az ember bűnbe, büszkeségbe, kétségbeesésbe és kárhozatra vitele..

Isten a végtelen jó és mindig segít és megbocsát, és ugyanúgy ő adta az őrangyalokat is az emberek mellé, mindenkinek van..

2020. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!