Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megbolondultam?

Megbolondultam?

Figyelt kérdés

Szóval egyedül vagyok, senki sehol mégis felállok az íróasztalom mellől és egy kesztyű van a földön. De honnan? Beparáztam ez tény, de honnan került ide? Soha nem használtam ilyet, nem vettem.

Semmi ésszerű magyarázatot nem találok.

Mi történik?


2021. jan. 20. 15:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:

[link]


Nem viccelek és nem vagyok troll. Honnan került ide?

2021. jan. 20. 16:02
 2/63 anonim ***** válasza:
92%

lehet alva jártál és csináltál valamit, ráragadt valamire stb.

mindenesetre hallgass a lelkiismeretedre és az őrangyalodra, semmi baj nincsen és nincsen semmi bajod, mondj el egy-két őszinte fohászt Istenhez és menj ki mozogni egy picit vagy hasonló..

Isten áldjon!

2021. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

Á köszi de semmi ilyesmi nem történt. Sem alva nem jártam, sem a lelkiismeretemmel nincs baj.

Egy két órája porszívóztam tehát akkor is látnom kellett volna.

Mégegyszer mondom soha nem vettem ilyen kesztyűt és nem is használtam. Itt termett a semmiből.

Nem hiszem hogy ezt egy fohásszal elintézhetném mivel nem is értem.

2021. jan. 20. 16:20
 4/63 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet hogy a porszívó fejre rá volt ragadva?

Sok mindennel találkoztam, de ilyesmivel még nem.

2021. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
79%

Az emberi természet része hogy szeretnénk mindennek értelmet és magyarázatot adni.

De akkor felteszek egy kérdést: úgy érzem hogy itt vagyok egy óriási forgó kőzetdarabon (ha jól tudom Földnek hívják), és nem tudom megmondani hogy hogyan vagy milyen célból kerültem ide.

Nem bolondultál meg, megmagyarázhatatlan dolgok mindenkivel történnek. Én többször is találtam cigicsikket a lakásomban pedig egyedül élek és nem dohányzom. De több ilyen hülyeség is történt már. Nem érdemes beparázni, nem szellem nem betörő, nem neked van tudathasadásod, egyszerűen nem emlékszünk mindenre, nem tudhatunk mindent.

2021. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 Grimfox ***** válasza:
95%

Maximum annyit tehetsz, hogy lejegyzed az időpontot, és az eseményt egy jegyzetbe, és figyelsz, hogy történik e még valami szokatlan. Azokat is jegyezd le. Pontosabb képet fogsz kapni a dologról.

Amit érdemes lejegyezned: hol, mikor, milyen jelenség, volt e előtte, vagy utána valamilyen érzésed, érzeted, ami nem illett a képbe. Ami fontos még, hogy szándékosan ne keresd az eseményeket, és ne is próbáld kiprovokálni, kiváltani őket. Csak megfigyelő legyél. Ha valami különleges dolog történik a környezetedben, akkor azt ilyen módon biztonságosan dokumentálhatod.

2021. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

Tényleg parázok.

Mégegyszer leírom, nem kerülhetett be a házba általam. Sem cipőtalpon sem máshogy.

Félek és nem értem.

Azt hittem itt kapok magyarázatot, valamit amitől megnyugszom.

2021. jan. 20. 16:32
 8/63 anonim ***** válasza:
63%
Vagy csak az elektrosztatikus töltés miatt "ráragadt" a ruhádra és ott adta meg magát és nem vetted eddig észre?
2021. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

Nem, nem ragadt rám. Gondosan vetem le a ruháimat. Túlságosan is ügyelek a rendre és magamra.

Még mindig félek, holott ez nem jellemző rám.

2021. jan. 20. 16:50
 10/63 Grimfox ***** válasza:
100%
Ennyi információ nem elég sem megnyugtató, sem nyugtalanító válasz adására. Ha ez az első furcsa eset, nem csoda, hogy nincs több dolog, amit mondhatnál erről. Ha több ilyesmi nem is történik, akkor semmi gond nincs. Azért jegyezd fel a dátumot, és az eseményt referenciaként. HA történik más hasonló kaliberű nyugtalanító dolog, akkor már érdemes gondolkodni, bár aggódni még akkor sem kell. Ha valami olyasmi lenne, ami kifejezetten ártalmas, akkor már ártott volna neked. Mivel nem történt ilyesmi, nincs okod aggódni. Persze az ilyen esetek alkalmával becsinál egy kissé, de az ijedtségen kívül nagyobb bajod ne legyen. A kesztyűt megfogtad már azóta?
2021. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!