Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges olyan, hogy egy...

Lehetséges olyan, hogy egy ember démon? Tehát, hogy démon a lénye, de emberként (emberi testben) született és erről - hogy ő démon - nem is feltétlenül tud? És azt hiszi magáról, hogy ember...

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 00:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Igen, én ilyen vagyok.
2021. febr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És hogy jöttél rá, hogy az vagy?
2021. febr. 22. 01:25
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Köhögés közben olykor vér is feljön.
2021. febr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Lehetséges. A nagynéném nagyon fura nekem. Bár nem így született.

A gyereke osztályával volt kiránduláson Esztergomban a nyolcvanas években, és az ottani püspök folyamatosan bámulta őt. Nem tudta róla levenni a szemét. Nagyon fura érzés volt neki. Aztán a püspök egy hét múlva meghalt, a nagynéném azóta fura. Sokszor úgy érzi hogy bámulnia kell embereket, nem érti hogy miért, csak nézi amíg látja. Azok az emberek pár héten belül mindig meghalnak.

Én mindig nagyon félek tőle hogy nehogy engem is megbámuljon :D

2021. febr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Minden ember szellemi lény is, csak sokan nem tudnak róla.
2021. febr. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ismerek olyan embert, akiről azt hiszik, hogy Isten küldte le őt, pedig valójában ő egy démon.
2021. febr. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha démon lenne valaki azt azonnal tudná magáról és nem kellene kérdeznie.
2021. febr. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Grimfox ***** válasza:
Nem. A démon képtelen megszületni egy emberi testben, és életben tartani azt. Ugyanakkor ha az ember nagyon eltéved, vagy megbomlik az elméje valamilyen módon, sok olyan tulajdonságot fog mutatni, amit általában démonoknak tulajdonítunk. Nem lesz tőle démon, de attól még elég káros a környezetére.
2021. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Az emberi test -leszületéssel- szinte bármilyen entitásnak felvehető, de a szabályok rá is ugyan úgy vonatkoznak, halandó emberi testben lesz, elfelejtve ki ő lélekként, elfelejtve a korábbi emlékeit.

Ezt nagyon kevés negatív lény vállalja be, mert túl nagy a kockázat neki hogy emlékezet nélkül irányultságot válthat, vagy csak a cselekedeteivel csökkenti a negativitását.

Ez különösen igaz magasabb szintű negatív lényeket.

Azonban előfordul, csak nagyon ritka.

Általában pozitív lények sokkal gyakrabban választanak leszületést, a bennük lévő segítő szándék miatt.

2021. febr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van egy fekete sárkány nevű mágus neten, aki azt írja hogy ő a nagy fekete sárkány reinkranációja. Szal igen van olyan
2021. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!