Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nagyon fiatalon meghalna a...

Ha nagyon fiatalon meghalna a férjed a gyerekeid apja és kettő perce van a temető, milyen sürün mennèl ki a temetőbe?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 18:44
1 2 3
 1/21 Banna97 válasza:
86%
Ha nagy volt a szeretet hetente biztos hogy több alkalommal is, ahogy az idom engedne
2021. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Évente egyszer, rendbe tenni a sírt, hogy ne érje szó a ház elejét. Mindig hülyeségnek éreztem a temetőbe járkálást. Ott már csak a földi maradványai vannak, nem ő maga.
2021. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Kb évente egyszer. Mire mennék vele, hogy állandóan a temetőben vagyok? Azzal nem fogom visszakapni.. Inkább a gyerekeimmel foglalkoznék.
2021. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A léleknek nem jo érzés vinni egy egy szál virágot?
2021. febr. 24. 19:15
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Én ha az elvesztett szerettemre akarok emlékezni, oda megyek ki, ahol sok időt töltöttünk együtt, nem oda, ahol csak a maradványai rothadnak a földben.
2021. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezután egyedülálló anya lennék kicsi gyerekekkel, nem hiszem, hogy nagyon sok szabadidőm lenne. Úgyhogy maximum havonta egyszer mennék ki vagy még ritkábban. Fontosabb, hogy a gyerekekkel töltsek több időt.
2021. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én kettő naponta kijárok. Pár percet vagyok ott. Barátnőm szerint felesleges. Engem jo érzésel tölt el egy csokor virágot vinni.
2021. febr. 24. 19:49
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne a barátnődnek próbálj megfelelni, hanem magadnak. Ha most erre van szükséged, menj. Ha később már nem lesz, majd mész ritkábban. A gyászod a sajátod, te tudod kezelni, nem más.
2021. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%
1-2 hónapig normális de utána már nem az. Ha nem tudod elengedni az senkinek nem jó.
2021. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Itt is mindenki azt irja hogy nem menne... nem értem...hiába csak a teste van ott, de akkoris...

Vagy én vagyok hülye vagy nem értem a világot. Lassan tabu téma a temető a környezetemben

2021. febr. 24. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!